Next Level Trade s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 167 %.
Záporné vlastné imanie
Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.
Skóre 14/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.
Firma dosahuje tržby (170 tis. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 22. 4. 2017
- Sídlo
- Karpatské námestie 10A, 83106, Bratislava - mestská časť Rača
- EBITDA marža-3,0 %
- ROA (návratnosť aktív)-2,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť103 %
- Kapitálová primeranosť-3,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -2.97netIncome: -5 055revenue: 169 995prevNetIncome: 1 014
Kapitál0 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: -3.22equity: -5 910assets: 183 438
Zadlženosť0 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 103.22equity: -5 910assets: 183 438
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 5.75revenueYoY: 167.24validHistoryYears: 6.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -2.97netMargin: -2.97ebitda: -5 055revenue: 169 995
Altman Z''-Score-0.23Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | -0.06 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.02 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.16 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | -0.03 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score0 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -2.76 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -2.76 % vs. predchádzajúce 1.93 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 103.22 % vs. predchádzajúce 101.63 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.93× vs. predchádzajúce 1.21×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -2.97 % vs. predchádzajúca 1.59 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -3.22 % vs. predchádzajúca -1.63 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 6 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 167 % na 170 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -3.0 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Riziko
Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 591 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2022 | 2021 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 170 tis. € | 64 tis. € | +167,2 % |
| EBITDA | -5 tis. € | 1 tis. € | −598,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -5 tis. € | 913 € | −598,5 % |
| Čistý zisk | -5 tis. € | 1 tis. € | −598,5 % |
| Aktíva | 183 tis. € | 52 tis. € | +249,6 % |
| Vlastné imanie | -6 tis. € | -855 € | −591,2 % |
- 22. 4. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra financovania
- Cudzie zdroje
- 189 tis. €
- Aktíva spolu
- 183 tis. €
- Vlastné imanie
- −5.9 tis. €
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022aktuálny | Riadna | 170 tis. € | 183 tis. € | -6 tis. € | -5 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 64 tis. € | 52 tis. € | -855 € | 1 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 49 tis. € | 320 tis. € | -2 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 219 tis. € | 365 tis. € | 17 tis. € | 28 tis. € | 12 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 580 tis. € | 82 tis. € | -3 tis. € | -13 tis. € | -14 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 129 tis. € | 35 tis. € | 11 tis. € | 9 tis. € | 6 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti22. 4. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2022aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 22. 4. 2017
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 22. 4. 2017
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 22. 4. 2017
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 22. 4. 2017
- 5Administratívne službyod 22. 4. 2017
- 6Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 22. 4. 2017
- 7Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 22. 4. 2017
- 8Vedenie účtovníctvaod 22. 4. 2017
- 9Skladovanieod 22. 4. 2017
- 10Prenájom hnuteľných vecíod 22. 4. 2017
- 11Reklamné a marketingové službyod 22. 4. 2017
- 12Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 22. 4. 2017
- 13Finančný leasingod 22. 4. 2017
- 14Čistiace a upratovacie službyod 22. 4. 2017
- 15Prípravné práce k realizácii stavbyod 22. 4. 2017
- 16Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 22. 4. 2017
- 17Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 22. 4. 2017
- 18Kuriérske službyod 22. 4. 2017
- 19Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 22. 4. 2017
- 20Počítačové službyod 22. 4. 2017
- 21Faktoring a forfaitingod 22. 4. 2017
- 22Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 22. 4. 2017
- 23Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 22. 4. 2017
- 24Verejné obstarávanieod 22. 4. 2017
- 25Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 22. 4. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50710079
- RÚZ ID
- 1692826
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 22. 4. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat580 347 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna