Nové Apollo s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 66 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 72/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje významné tržby (11,5 mil. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 16. 2. 2017
- Sídlo
- Mlynské nivy 5, 82109, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža26,0 %
- ROA (návratnosť aktív)0,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)2,1 %
- Zadlženosť77 %
- Kapitálová primeranosť22,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 6.65netIncome: 762 791revenue: 11 467 184prevNetIncome: -3 556 638
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 22.54equity: 36 002 430assets: 159 723 921
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 77.46equity: 36 002 430assets: 159 723 921
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 91.07revenueYoY: 65.57validHistoryYears: 4.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 26.03netMargin: 6.65ebitda: 2 985 455revenue: 11 467 184
Altman Z''-Score0.62Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.44 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.24 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.11 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.31 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.48 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.48 % vs. predchádzajúce -2.32 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 77.46 % vs. predchádzajúce 77.02 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.07× vs. predchádzajúce 0.05×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 6.65 % vs. predchádzajúca -51.35 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 22.54 % vs. predchádzajúca 22.98 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 66 % na 11.5 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 6.7 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
EBITDA marža 26.0 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 23 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 11,5 mil. € | 6,9 mil. € | +65,6 % |
| EBITDA | 3,0 mil. € | -2,6 mil. € | +212,8 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2,7 mil. € | -2,4 mil. € | +212,8 % |
| Čistý zisk | 763 tis. € | -3,6 mil. € | +121,4 % |
| Aktíva | 160 mil. € | 153 mil. € | +4,2 % |
| Vlastné imanie | 36,0 mil. € | 35,2 mil. € | +2,2 % |
- 16. 2. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie22.5%
- Cudzie zdroje77.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 11,5 mil. € | 160 mil. € | 36,0 mil. € | 3,0 mil. € | 763 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 6,9 mil. € | 153 mil. € | 35,2 mil. € | -2,6 mil. € | -3,6 mil. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 1,3 mil. € | 145 mil. € | 38,8 mil. € | -6,4 mil. € | -6,6 mil. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 1,6 mil. € | 133 mil. € | 29,8 mil. € | -1,0 mil. € | -1,3 mil. € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 75,3 mil. € | 9,1 mil. € | -945 tis. € | -1,0 mil. € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 973 € | 169 € | -10 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 1 tis. € | 565 € | -8 tis. € | -8 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 4 tis. € | -12 tis. € | -10 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 5 tis. € | -2 tis. € | -7 tis. € | -7 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla5. 1. 2019 → 11. 3. 2025
Mlynské Nivy 16, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Založenie spoločnosti16. 2. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena16. 2. 2017 → 21. 6. 2021
Smart City Petržalka s. r. o.
- Zmena sídla16. 2. 2017 → 4. 1. 2019
Karadžičova 12, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 24. 9. 2024
- 2prenájom nehnuteľností s poskytovaním základných služieb a iných ako základných služieb spojených s prenájmom nehnuteľnostíod 16. 2. 2017
- 3obstarávateľské služby spojené s prenájmom nehnuteľnostíod 16. 2. 2017
- 4obstarávanie služieb spojených so správou, prevádzkou a údržbou nehnuteľnostíod 16. 2. 2017
- 5správa nehnuteľnostíod 16. 2. 2017
- 6predaj nehnuteľnostíod 16. 2. 2017
- 7uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 16. 2. 2017
- 8nadobúdanie nehnuteľností vrátane príslušenstvaod 16. 2. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50733851
- RÚZ ID
- 1676085
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 16. 2. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat11 467 184 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 26. 8. 2021Registrácia platcu DPHSK2120466645
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 5. 1. 2019Zmena sídlaMlynské Nivy 16, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 16. 2. 2017Zmena obchodného mena→ Smart City Petržalka s. r. o.
- 16. 2. 2017Zmena sídlaKaradžičova 12, Bratislava