Salón Play s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 16 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 79/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (35 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 4. 3. 2017
- Sídlo
- Petzwalova 550/32, 94911, Nitra
- EBITDA marža16,7 %
- ROA (návratnosť aktív)84,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)233,5 %
- Zadlženosť64 %
- Kapitálová primeranosť36,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 14.76netIncome: 5 158revenue: 34 948prevNetIncome: 202.00
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 36.27equity: 2 209assets: 6 091
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 63.73equity: 2 209assets: 6 091
Rast17 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 8.20revenueYoY: 16.40validHistoryYears: 8.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 16.67netMargin: 14.76ebitda: 5 826revenue: 34 948
Altman Z''-Score5.28Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.71 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -1.49 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 5.46 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.60 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 84.68 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 84.68 % vs. predchádzajúce 27.01 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 63.73 % vs. predchádzajúce 494.25 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 5.74× vs. predchádzajúce 40.14×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 14.76 % vs. predchádzajúca 0.67 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 36.27 % vs. predchádzajúca -394.25 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- ROE 233 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (2209 €) — nereprezentatívne.
- Mikrofirma (tržby 34948 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 16 % na 35 tis. € — stabilný organický rast.
- Pozitívne
Čistá marža 14.8 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 36 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
ROA 84.7 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 35 tis. € | 30 tis. € | +16,4 % |
| EBITDA | 6 tis. € | 571 € | +920,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 5 tis. € | 514 € | +920,3 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 202 € | +25× |
| Aktíva | 6 tis. € | 748 € | +714,3 % |
| Vlastné imanie | 2 tis. € | -3 tis. € | +174,9 % |
- 4. 3. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie36.3%
- Cudzie zdroje63.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 35 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 30 tis. € | 748 € | -3 tis. € | 571 € | 202 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 20 tis. € | 4 tis. € | -3 tis. € | 907 € | 688 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 13 tis. € | 2 tis. € | -4 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 23 tis. € | 290 € | -5 tis. € | 722 € | 563 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 27 tis. € | 4 tis. € | -6 tis. € | 566 € | 430 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 18 tis. € | 3 tis. € | -6 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 20 tis. € | 270 € | -9 tis. € | -3 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 5 tis. € | -5 tis. € | -10 tis. € | -10 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 5 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti4. 3. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 7. 11. 2018
- 2činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 7. 11. 2018
- 3poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 7. 11. 2018
- 4Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 7. 11. 2018
- 5Poskytovanie služieb osobného charakteruod 7. 11. 2018
- 6Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 4. 3. 2017
- 7Administratívne službyod 4. 3. 2017
- 8Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 4. 3. 2017
- 9Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 4. 3. 2017
- 10Pánske, dámske a detské kaderníctvood 4. 3. 2017
- 11Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 4. 3. 2017
- 12Čistiace a upratovacie službyod 4. 3. 2017
- 13Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 4. 3. 2017
- 14Prenájom hnuteľných vecíod 4. 3. 2017
- 15Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 4. 3. 2017
- 16Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 4. 3. 2017
- 17Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 4. 3. 2017
- 18Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 4. 3. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50743643
- RÚZ ID
- 1686531
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 4. 3. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat34 948 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna