JARLU spol. s r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 80 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 73/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (2,0 mil. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 11. 3. 2017
- Sídlo
- Sv. Martina 1360/67, 01306, Terchová
- EBITDA marža10,7 %
- ROA (návratnosť aktív)28,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)63,3 %
- Zadlženosť55 %
- Kapitálová primeranosť44,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 6.23netIncome: 122 058revenue: 1 958 523prevNetIncome: 3 319
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 44.61equity: 192 746assets: 432 025
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 55.39equity: 192 746assets: 432 025
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 45.64revenueYoY: 80.10validHistoryYears: 8.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 10.70netMargin: 6.23ebitda: 209 511revenue: 1 958 523
Altman Z''-Score5.96Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.88 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.47 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.77 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.85 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 28.25 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 28.25 % vs. predchádzajúce 1.43 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 55.39 % vs. predchádzajúce 69.58 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 4.53× vs. predchádzajúce 4.68×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 6.23 % vs. predchádzajúca 0.31 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 44.61 % vs. predchádzajúca 30.42 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 8 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 80 % na 2.0 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 6.2 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 45 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
ROA 28.3 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 2,0 mil. € | 1,1 mil. € | +80,1 % |
| EBITDA | 210 tis. € | 43 tis. € | +392,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 189 tis. € | 38 tis. € | +392,0 % |
| Čistý zisk | 122 tis. € | 3 tis. € | +36× |
| Aktíva | 432 tis. € | 232 tis. € | +85,9 % |
| Vlastné imanie | 193 tis. € | 71 tis. € | +172,7 % |
- 11. 3. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie44.6%
- Cudzie zdroje55.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 2,0 mil. € | 432 tis. € | 193 tis. € | 210 tis. € | 122 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 1,1 mil. € | 232 tis. € | 71 tis. € | 43 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 995 tis. € | 208 tis. € | 67 tis. € | 41 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 939 tis. € | 179 tis. € | 71 tis. € | 61 tis. € | 24 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 691 tis. € | 144 tis. € | 47 tis. € | 49 tis. € | 22 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 439 tis. € | 123 tis. € | 25 tis. € | 35 tis. € | 18 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 310 tis. € | 69 tis. € | 7 tis. € | 14 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 141 tis. € | 65 tis. € | 2 tis. € | -612 € | -3 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti11. 3. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárniod 4. 5. 2017
- 2Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 11. 3. 2017
- 3Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 11. 3. 2017
- 4Kuriérske službyod 11. 3. 2017
- 5Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 11. 3. 2017
- 6Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 11. 3. 2017
- 7Prevádzkovanie výdajne stravyod 11. 3. 2017
- 8Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 11. 3. 2017
- 9Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 11. 3. 2017
- 10Vedenie účtovníctvaod 11. 3. 2017
- 11Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 11. 3. 2017
- 12Fotografické službyod 11. 3. 2017
- 13Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 11. 3. 2017
- 14Prenájom hnuteľných vecíod 11. 3. 2017
- 15Čistiace a upratovacie službyod 11. 3. 2017
- 16Administratívne službyod 11. 3. 2017
- 17Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 11. 3. 2017
- 18Dopravná zdravotná službaod 11. 3. 2017
- 19Poskytovanie sociálnych služiebod 11. 3. 2017
- 20Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 11. 3. 2017
- 21Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 11. 3. 2017
- 22Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 11. 3. 2017
- 23Poskytovanie služieb osobného charakteruod 11. 3. 2017
- 24Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 11. 3. 2017
- 25Služby požičovníod 11. 3. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50764276
- RÚZ ID
- 1693181
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 11. 3. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat1 958 523 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 4. 5. 2017Registrácia platcu DPHSK2120467349