Bluebarry s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 433 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 65/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (101 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 23. 3. 2017
- Sídlo
- Bulíkova 2683/19, 85104, Bratislava - mestská časť Petržalka
- EBITDA marža0,7 %
- ROA (návratnosť aktív)8,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)8,6 %
- Zadlženosť4 %
- Kapitálová primeranosť96,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.516netIncome: 520.00revenue: 100 778prevNetIncome: 557.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 96.12equity: 6 077assets: 6 322
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 3.88equity: 6 077assets: 6 322
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 609.85revenueYoY: 432.65validHistoryYears: 3.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.653netMargin: 0.516ebitda: 658.00revenue: 100 778
Altman Z''-Score29.08Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.89 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.55 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.59 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 26.04 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 8.23 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 8.23 % vs. predchádzajúce 9.76 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 3.88 % vs. predchádzajúce 2.59 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 15.94× vs. predchádzajúce 3.32×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.52 % vs. predchádzajúca 2.94 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 96.12 % vs. predchádzajúca 97.41 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +433 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 433 % na 101 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.5 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 96 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 433 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2020 | 2019 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 101 tis. € | 19 tis. € | +432,7 % |
| EBITDA | 658 € | 705 € | −6,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 592 € | 635 € | −6,7 % |
| Čistý zisk | 520 € | 557 € | −6,6 % |
| Aktíva | 6 tis. € | 6 tis. € | +10,8 % |
| Vlastné imanie | 6 tis. € | 6 tis. € | +9,4 % |
- 23. 3. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2020Štruktúra financovania
- Vlastné imanie96.1%
- Cudzie zdroje3.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020aktuálny | Riadna | 101 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 658 € | 520 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 19 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 705 € | 557 € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | — | EUR |
| 2017 | Riadna | 2 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | -2 € | -13 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 1 osobou a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti23. 3. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena23. 3. 2017 → 11. 12. 2018
B.A.R.F. time s. r. o.
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2020aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1Výroba kŕmnych zmesíod 23. 3. 2017
- 2Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 23. 3. 2017
- 3Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 23. 3. 2017
- 4Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 23. 3. 2017
- 5Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 23. 3. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50792318
- RÚZ ID
- 1689975
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 23. 3. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat100 778 EUR · rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 23. 3. 2017Zmena obchodného mena→ B.A.R.F. time s. r. o.