teamworker s.r.o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 24 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 100/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje významné tržby (8,7 mil. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 5. 5. 2017
- Sídlo
- Vodárenská 180/59, 92101, Piešťany
- EBITDA marža24,0 %
- ROA (návratnosť aktív)79,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)99,6 %
- Zadlženosť21 %
- Kapitálová primeranosť79,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 17.68netIncome: 1 531 131revenue: 8 657 834prevNetIncome: 1 398 694
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 79.32equity: 1 536 631assets: 1 937 303
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 20.68equity: 1 536 631assets: 1 937 303
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 60.59revenueYoY: -24.36validHistoryYears: 9.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 23.96netMargin: 17.68ebitda: 2 074 565revenue: 8 657 834
Altman Z''-Score20.61Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.56 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 8.91 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 6.12 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 4.03 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 79.03 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 79.03 % vs. predchádzajúce 65.04 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 20.68 % vs. predchádzajúce 34.70 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 4.47× vs. predchádzajúce 5.32×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 17.68 % vs. predchádzajúca 12.22 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 79.32 % vs. predchádzajúca 65.30 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 24 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 17.7 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.18 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 24.0 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 79 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 8,7 mil. € | 11,4 mil. € | −24,4 % |
| EBITDA | 2,1 mil. € | 1,8 mil. € | +13,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 1,9 mil. € | 1,6 mil. € | +13,9 % |
| Čistý zisk | 1,5 mil. € | 1,4 mil. € | +9,5 % |
| Aktíva | 1,9 mil. € | 2,2 mil. € | −9,9 % |
| Vlastné imanie | 1,5 mil. € | 1,4 mil. € | +9,4 % |
- 5. 5. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie79.3%
- Cudzie zdroje20.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 8,7 mil. € | 1,9 mil. € | 1,5 mil. € | 2,1 mil. € | 1,5 mil. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 11,4 mil. € | 2,2 mil. € | 1,4 mil. € | 1,8 mil. € | 1,4 mil. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 7,5 mil. € | 1,3 mil. € | 886 tis. € | 1,2 mil. € | 881 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 5,0 mil. € | 890 tis. € | 524 tis. € | 459 tis. € | 342 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 4,8 mil. € | 859 tis. € | 596 tis. € | 778 tis. € | 591 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 3,5 mil. € | 957 tis. € | 444 tis. € | 581 tis. € | 439 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 1,7 mil. € | 598 tis. € | 102 tis. € | 122 tis. € | 86 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 1,1 mil. € | 400 tis. € | 29 tis. € | 35 tis. € | 24 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 196 tis. € | 178 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | 3 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti5. 5. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1Administratívne službyod 19. 12. 2024
- 2Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 19. 12. 2024
- 3Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 19. 12. 2024
- 4Vedenie účtovníctvaod 19. 12. 2024
- 5Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 3. 4. 2024
- 6Inštalácia a opravy chladiarenských zariadeníod 3. 4. 2024
- 7Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadeníod 22. 2. 2019
- 8Prípravné práce k realizácii stavbyod 26. 5. 2017
- 9Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 26. 5. 2017
- 10Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 26. 5. 2017
- 11Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 5. 5. 2017
- 12Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 5. 5. 2017
- 13Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 5. 5. 2017
- 14Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 5. 5. 2017
- 15Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 5. 5. 2017
- 16Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 5. 5. 2017
- 17Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 5. 5. 2017
- 18Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 5. 5. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50864700
- RÚZ ID
- 1698041
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 5. 5. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat11 445 401 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 1. 8. 2017Registrácia platcu DPHSK2120509215