F.F.G. - EU s.r.o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 21 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 94/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (31 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 25. 7. 2017
- Sídlo
- Pod záhradami 3708/116, 94304, Obid
- EBITDA marža12,6 %
- ROA (návratnosť aktív)32,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)35,5 %
- Zadlženosť7 %
- Kapitálová primeranosť92,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 10.52netIncome: 3 301revenue: 31 374prevNetIncome: 462.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 92.67equity: 9 306assets: 10 042
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 7.33equity: 9 306assets: 10 042
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 41.33revenueYoY: -20.98validHistoryYears: 4.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 12.63netMargin: 10.52ebitda: 3 961revenue: 31 374
Altman Z''-Score18.75Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.82 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.40 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.25 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 13.28 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 32.87 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 32.87 % vs. predchádzajúce 6.60 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 7.33 % vs. predchádzajúce 14.20 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 3.12× vs. predchádzajúce 5.67×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 10.52 % vs. predchádzajúca 1.16 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 92.67 % vs. predchádzajúca 85.80 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 31374 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 21 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 10.5 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 93 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 32.9 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2020 | 2019 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 31 tis. € | 40 tis. € | −21,0 % |
| EBITDA | 4 tis. € | 712 € | +456,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 4 tis. € | 641 € | +456,3 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 462 € | +614,5 % |
| Aktíva | 10 tis. € | 7 tis. € | +43,5 % |
| Vlastné imanie | 9 tis. € | 6 tis. € | +54,9 % |
- 25. 7. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019
Finančné ukazovatele
2020Štruktúra financovania
- Vlastné imanie92.7%
- Cudzie zdroje7.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020aktuálny | Riadna | 31 tis. € | 10 tis. € | 9 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 40 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | 712 € | 462 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 46 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | 1 tis. € | 676 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 11 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | -29 € | -132 € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti25. 7. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2020aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50978161
- RÚZ ID
- 1719164
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 25. 7. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat46 435 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna