PEDEP CONSULTING s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -1.7 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 81/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (23 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 25. 7. 2017
- Sídlo
- Račianska 96, 83102, Bratislava - mestská časť Rača
- EBITDA marža9,5 %
- ROA (návratnosť aktív)8,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)14,3 %
- Zadlženosť39 %
- Kapitálová primeranosť61,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 6.55netIncome: 1 494revenue: 22 800prevNetIncome: 701.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 61.36equity: 10 465assets: 17 054
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 38.64equity: 10 465assets: 17 054
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 15.95revenueYoY: -1.75validHistoryYears: 8.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 9.51netMargin: 6.55ebitda: 2 168revenue: 22 800
Altman Z''-Score4.65Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.21 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.04 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.73 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.67 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 8.76 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 8.76 % vs. predchádzajúce 4.65 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 38.64 % vs. predchádzajúce 40.55 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.34× vs. predchádzajúce 1.54×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 6.55 % vs. predchádzajúca 3.02 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 61.36 % vs. predchádzajúca 59.45 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 22800 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 8 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (-2 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 6.6 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 61 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 23 tis. € | 23 tis. € | −1,7 % |
| EBITDA | 2 tis. € | 1 tis. € | +75,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | 1 tis. € | +75,7 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 701 € | +113,1 % |
| Aktíva | 17 tis. € | 15 tis. € | +13,0 % |
| Vlastné imanie | 10 tis. € | 9 tis. € | +16,7 % |
- 25. 7. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie61.4%
- Cudzie zdroje38.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 23 tis. € | 17 tis. € | 10 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 23 tis. € | 15 tis. € | 9 tis. € | 1 tis. € | 701 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 24 tis. € | 13 tis. € | 8 tis. € | 826 € | 530 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 23 tis. € | 11 tis. € | 8 tis. € | -323 € | -561 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 25 tis. € | 10 tis. € | 8 tis. € | 325 € | 96 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 24 tis. € | 11 tis. € | 8 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 17 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 8 tis. € | 7 tis. € | 5 tis. € | 247 € | 118 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti25. 7. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1Chov vybraných druhov zvieratod 28. 4. 2020
- 2Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 28. 4. 2020
- 3Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 28. 4. 2020
- 4Poskytovanie služieb v rybárstveod 28. 4. 2020
- 5Výroba potravinárskych výrobkovod 28. 4. 2020
- 6Výroba kŕmnych zmesíod 28. 4. 2020
- 7Výroba nápojovod 28. 4. 2020
- 8Poľnohospodárska prvovýrobaod 28. 4. 2020
- 9Poľnohospodárstvo, včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predajaod 28. 4. 2020
- 10Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 25. 7. 2017
- 11Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 25. 7. 2017
- 12Administratívne službyod 25. 7. 2017
- 13Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 25. 7. 2017
- 14Prípravné práce k realizácii stavbyod 25. 7. 2017
- 15Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 25. 7. 2017
- 16Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 25. 7. 2017
- 17Kuriérske službyod 25. 7. 2017
- 18Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 25. 7. 2017
- 19Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností.od 25. 7. 2017
- 20Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 25. 7. 2017
- 21Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 25. 7. 2017
- 22Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 25. 7. 2017
- 23Čistiace a upratovacie službyod 25. 7. 2017
- 24Reklamné a marketingové službyod 25. 7. 2017
- 25Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 25. 7. 2017
- 26Prenájom hnuteľných vecíod 25. 7. 2017
- 27Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 25. 7. 2017
- 28Faktoring a forfaitingod 25. 7. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51001829
- RÚZ ID
- 1715959
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 25. 7. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat25 349 EUR · rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna