dryMIX spol. s r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 41 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 64/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje tržby (1,1 mil. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 12. 7. 2017
- Sídlo
- Šúrska 136/A, 90001, Modra
- EBITDA marža9,4 %
- ROA (návratnosť aktív)4,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)16,1 %
- Zadlženosť70 %
- Kapitálová primeranosť29,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 7.46netIncome: 80 329revenue: 1 077 356prevNetIncome: 18 702
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 29.50equity: 499 718assets: 1 693 901
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 70.50equity: 499 718assets: 1 693 901
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 21.53revenueYoY: 41.24validHistoryYears: 9.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 9.38netMargin: 7.46ebitda: 101 085revenue: 1 077 356
Altman Z''-Score2.58Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.58 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.22 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.34 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.44 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 4.74 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 4.74 % vs. predchádzajúce 1.45 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 70.50 % vs. predchádzajúce 73.47 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.64× vs. predchádzajúce 0.59×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 7.46 % vs. predchádzajúca 2.45 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 29.50 % vs. predchádzajúca 26.53 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 41 % na 1.1 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 7.5 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 30 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
Rast je vyvážený: tržby (+41 %), aktíva (+31 %), vlastné imanie (+46 %) rastú podobným tempom.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,1 mil. € | 763 tis. € | +41,2 % |
| EBITDA | 101 tis. € | 78 tis. € | +29,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 91 tis. € | 70 tis. € | +29,7 % |
| Čistý zisk | 80 tis. € | 19 tis. € | +329,5 % |
| Aktíva | 1,7 mil. € | 1,3 mil. € | +31,0 % |
| Vlastné imanie | 500 tis. € | 343 tis. € | +45,7 % |
- 12. 7. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie29.5%
- Cudzie zdroje70.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 1,1 mil. € | 1,7 mil. € | 500 tis. € | 101 tis. € | 80 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 763 tis. € | 1,3 mil. € | 343 tis. € | 78 tis. € | 19 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 844 tis. € | 1,7 mil. € | 298 tis. € | 204 tis. € | 140 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 1,3 mil. € | 869 tis. € | 136 tis. € | 196 tis. € | 129 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 982 tis. € | 353 tis. € | 73 tis. € | 91 tis. € | 67 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 923 tis. € | 211 tis. € | 100 tis. € | 75 tis. € | 56 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 1,1 mil. € | 292 tis. € | 119 tis. € | 92 tis. € | 71 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 463 tis. € | 115 tis. € | 48 tis. € | 56 tis. € | 42 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 226 tis. € | 68 tis. € | 33 tis. € | 35 tis. € | 28 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti12. 7. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 30. 9. 2021
- 2Prevádzkovanie výdajne stravyod 30. 9. 2021
- 3Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 30. 9. 2021
- 4Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 12. 7. 2017
- 5Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 12. 7. 2017
- 6Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 12. 7. 2017
- 7Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 12. 7. 2017
- 8Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 12. 7. 2017
- 9Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 12. 7. 2017
- 10Prenájom hnuteľných vecíod 12. 7. 2017
- 11Administratívne službyod 12. 7. 2017
- 12Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 12. 7. 2017
- 13Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 12. 7. 2017
- 14Prípravné práce k realizácii stavbyod 12. 7. 2017
- 15Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 12. 7. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51001837
- RÚZ ID
- 1717020
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 12. 7. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat1 326 876 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 27. 7. 2017Registrácia platcu DPHSK2120551708