G KLUB, s.r.o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 72 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 5/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.
Firma dosahuje malé tržby (400 €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 25. 7. 2017
- Sídlo
- Brnenská 1040/1, 04011, Košice - mestská časť Západ
- EBITDA marža-4167,0 %
- ROA (návratnosť aktív)-3,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-127,2 %
- Zadlženosť97 %
- Kapitálová primeranosť2,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -4 276netIncome: -17 104revenue: 400.00prevNetIncome: -4 078
Kapitál1 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 2.60equity: 13 442assets: 516 555
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 97.40equity: 13 442assets: 516 555
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -48.70revenueYoY: -72.43validHistoryYears: 6.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -4 167netMargin: -4 276ebitda: -16 668revenue: 400.00
Altman Z''-Score-0.36Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.05 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.26 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.18 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.03 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score0 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -3.31 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -3.31 % vs. predchádzajúce -0.76 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 97.40 % vs. predchádzajúce 94.31 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.00× vs. predchádzajúce 0.00×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -4276.00 % vs. predchádzajúca -281.05 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 2.60 % vs. predchádzajúca 5.69 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- ROE -127 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (13442 €) — nereprezentatívne.
- Mikrofirma (tržby 400 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 72 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -4276.0 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 3 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 400 € | 1 tis. € | −72,4 % |
| EBITDA | -17 tis. € | -4 tis. € | −351,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -15 tis. € | -3 tis. € | −351,7 % |
| Čistý zisk | -17 tis. € | -4 tis. € | −319,4 % |
| Aktíva | 517 tis. € | 537 tis. € | −3,8 % |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 31 tis. € | −56,0 % |
- 25. 7. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie2.6%
- Cudzie zdroje97.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 400 € | 517 tis. € | 13 tis. € | -17 tis. € | -17 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 1 tis. € | 537 tis. € | 31 tis. € | -4 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 467 tis. € | 35 tis. € | -2 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 7 tis. € | 80 tis. € | 37 tis. € | -6 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 6 tis. € | 74 tis. € | 43 tis. € | 6 tis. € | 206 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 18 tis. € | 74 tis. € | 43 tis. € | 8 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 11 tis. € | 94 tis. € | 39 tis. € | -2 tis. € | -7 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 148 tis. € | 46 tis. € | -2 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 48 tis. € | 48 tis. € | -2 tis. € | -2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti25. 7. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 25. 8. 2023
- 2prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 25. 7. 2017
- 3reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 25. 7. 2017
- 4prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 25. 7. 2017
- 5sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 25. 7. 2017
- 6kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 25. 7. 2017
- 7sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 25. 7. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51004160
- RÚZ ID
- 1714769
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 25. 7. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 7. 7. 2023Registrácia platcu DPHSK2120559276
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat18 000 EUR · rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna