MH creative s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 449 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 95/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (4 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 16. 8. 2017
- Sídlo
- Čajkovského 420/9, 94911, Nitra
- EBITDA marža76,3 %
- ROA (návratnosť aktív)37,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)39,4 %
- Zadlženosť4 %
- Kapitálová primeranosť95,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 68.71netIncome: 3 059revenue: 4 452prevNetIncome: -125.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 95.80equity: 7 763assets: 8 103
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 4.20equity: 7 763assets: 8 103
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 96.22revenueYoY: 448.95validHistoryYears: 7.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 76.35netMargin: 68.71ebitda: 3 399revenue: 4 452
Altman Z''-Score29.23Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.89 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.97 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.40 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 23.97 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 37.75 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 37.75 % vs. predchádzajúce -2.66 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 4.20 % vs. predchádzajúce 7.23 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.55× vs. predchádzajúce 0.17×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 68.71 % vs. predchádzajúca -15.41 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 95.80 % vs. predchádzajúca 92.77 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 4452 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Tržby +449 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 449 % na 4452 €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 68.7 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.69 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 76.3 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 96 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 4 tis. € | 811 € | +449,0 % |
| EBITDA | 3 tis. € | 311 € | +992,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 3 tis. € | 280 € | +992,9 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | -125 € | +25× |
| Aktíva | 8 tis. € | 5 tis. € | +72,3 % |
| Vlastné imanie | 8 tis. € | 4 tis. € | +77,9 % |
- 16. 8. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie95.8%
- Cudzie zdroje4.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 4 tis. € | 8 tis. € | 8 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 811 € | 5 tis. € | 4 tis. € | 311 € | -125 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 2 tis. € | 4 tis. € | 4 tis. € | -196 € | -292 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 1 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | 621 € | 525 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 0 € | 5 tis. € | 4 tis. € | -500 € | -590 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 1 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | 85 € | 2 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 124 € | 5 tis. € | 5 tis. € | 104 € | 21 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 78 € | 5 tis. € | 5 tis. € | 22 € | -13 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 0 € | 5 tis. € | 5 tis. € | -164 € | -164 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti16. 8. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena16. 8. 2017 → 3. 4. 2025
BLC RACING, s.r.o.
- Zmena sídla16. 8. 2017 → 3. 4. 2025
Hlavná 257/17, Patince
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 29. 1. 2026
- 2Vyučovanie v odbore cudzích jazykov – anglický jazykod 29. 1. 2026
- 3Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agentaod 4. 4. 2025
- 4Prekladateľské a tlmočnícke službyod 4. 4. 2025
- 5Fotografické službyod 4. 4. 2025
- 6Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 16. 8. 2017
- 7Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 16. 8. 2017
- 8Prenájom hnuteľných vecíod 16. 8. 2017
- 9Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 16. 8. 2017
- 10Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 16. 8. 2017
- 11Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 16. 8. 2017
- 12Administratívne službyod 16. 8. 2017
- 13Dizajnérske činnostiod 16. 8. 2017
- 14Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 16. 8. 2017
- 15Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 16. 8. 2017
- 16Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 16. 8. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51040328
- RÚZ ID
- 1716975
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 16. 8. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat4 452 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 16. 8. 2017Zmena obchodného mena→ BLC RACING, s.r.o.
- 16. 8. 2017Zmena sídlaHlavná 257/17, Patince