Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

JORDY s.r.o.

aktívna
Dubovica 429, 08271, Dubovica
podľa §4, registrácia od 1. 12. 2017
spoločnosť s ručením obmedzenýmPlatca DPH
Tržby (2025)4 tis. €
96,1 %vs 2024
Zisk (2025)-5 tis. €
57,0 %vs 2024
Vlastné imanie (2025)1 tis. €
5,3 %vs 2024
Zadlženosť (2025)77 %
13,5 %Vysokávs 2024
ROE (2025)-347.8 %
54,6 %Stratavs 2024

Pokles tržieb

Tržby medziročne klesli o 96 %.

Stabilná finančná pozícia

Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.

Skóre 11/100

Skóre je nízke najmä v dôsledku negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.

Súhrn

Firma dosahuje malé tržby (4 tis. €), je dlhodobo stratová a zadlženosť je vysoká.

Stratováfirma má negatívny čistý zisk
Pokles tržiebtržby -96 % medziročne
Zvýšená zadlženosťcudzie zdroje tvoria 77 % aktív
Základné informácie
Právna forma
spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
10. 8. 2017
Sídlo
Dubovica 429, 08271, Dubovica
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2025)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža-107,2 %
  • ROA (návratnosť aktív)-79,5 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)-347,8 %
  • Zadlženosť77 %
  • Kapitálová primeranosť22,8 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje malé tržby (4 tis. €), je dlhodobo stratová a zadlženosť je vysoká.
11/ 100Riziková
Ziskovosť4 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: -126.05
  • netIncome: -5 081
  • revenue: 4 031
  • prevNetIncome: -11 830
Kapitál12 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: 22.85
  • equity: 1 461
  • assets: 6 394
Zadlženosť7 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: 77.15
  • equity: 1 461
  • assets: 6 394
Rast2 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR: -32.61
  • revenueYoY: -96.14
  • validHistoryYears: 9.00
Efektivita1 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: -107.17
  • netMargin: -126.05
  • ebitda: -4 320
  • revenue: 4 031
Altman Z''-Score-7.14Distress zóna

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.560.45aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.26-4.04aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.72-3.86aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.050.31presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score3 / 6stabilná

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = -79.47 %
    nesplnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -79.47 % vs. predchádzajúce -82.50 %.
    splnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť 77.15 % vs. predchádzajúce 89.24 %.
    splnené
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 0.63× vs. predchádzajúce 7.28×.
    nesplnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -126.05 % vs. predchádzajúca -11.33 %.
    nesplnené
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 22.85 % vs. predchádzajúca 10.76 %.
    splnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • Aktíva medziročne klesli o 55 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
  • ROE -348 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (1461 €) — nereprezentatívne.
  • Mikrofirma (tržby 4031 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Riziko

    Tržby medziročne klesli o 96 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.

  • Riziko

    Firma je v strate (čistá marža -126.0 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.

  • Upozornenie

    Kapitálová primeranosť len 23 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.

Finančný prehľad (2025)
Položka20252024Zmena
Tržby4 tis. €104 tis. €−96,1 %
EBITDA-4 tis. €-9 tis. €+53,1 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)-4 tis. €-8 tis. €+53,1 %
Čistý zisk-5 tis. €-12 tis. €+57,0 %
Aktíva6 tis. €14 tis. €−55,4 %
Vlastné imanie1 tis. €2 tis. €−5,3 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Vzťahy a prepojenia
žiadne dátav štatutárnych orgánoch
cez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 10. 8. 2017Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
  • 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby