Rondo - "K" s.r.o.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 63/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje malé tržby (366 €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 7. 10. 2017
- Sídlo
- 825, 92501, Matúškovo
- EBITDA marža-4057,1 %
- ROA (návratnosť aktív)0,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)0,1 %
- Zadlženosť17 %
- Kapitálová primeranosť82,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 115.85netIncome: 424.00revenue: 366.00prevNetIncome: 261.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 82.61equity: 509 695assets: 616 992
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 17.39equity: 509 695assets: 616 992
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -16.83revenueYoY: —validHistoryYears: 7.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -4 057,104netMargin: 115.85ebitda: -14 849revenue: 366.00
Altman Z''-Score9.15Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.63 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.67 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.14 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 4.99 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.07 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.07 % vs. predchádzajúce 0.04 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 17.39 % vs. predchádzajúce 16.73 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 82.61 % vs. predchádzajúca 83.27 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 366 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby za 2025: 366 €. Bez medziročného porovnania (chýbajú dáta za predchádzajúci rok).
- Pozitívne
Čistá marža 115.8 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 1.16 € čistého zisku.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 83 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 366 € | — | — |
| EBITDA | -15 tis. € | -14 tis. € | −4,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -13 tis. € | -13 tis. € | −4,3 % |
| Čistý zisk | 424 € | 261 € | +62,5 % |
| Aktíva | 617 tis. € | 612 tis. € | +0,9 % |
| Vlastné imanie | 510 tis. € | 509 tis. € | +0,1 % |
- 7. 10. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie82.6%
- Cudzie zdroje17.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 366 € | 617 tis. € | 510 tis. € | -15 tis. € | 424 € | EUR |
| 2024 | Riadna | — | 612 tis. € | 509 tis. € | -14 tis. € | 261 € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 606 tis. € | 509 tis. € | -17 tis. € | -17 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 150 tis. € | 618 tis. € | 526 tis. € | 13 tis. € | -7 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 218 tis. € | 706 tis. € | 534 tis. € | 44 tis. € | 16 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 633 tis. € | 690 tis. € | 517 tis. € | 248 tis. € | 149 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 1,2 mil. € | 534 tis. € | 368 tis. € | 283 tis. € | 160 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 1,3 mil. € | 499 tis. € | 209 tis. € | 350 tis. € | 203 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 1 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 840 € | 664 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti7. 10. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla7. 10. 2017 → 14. 3. 2023
Hody 1242, Galanta
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 7. 10. 2017
- 2Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 7. 10. 2017
- 3Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 7. 10. 2017
- 4Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 7. 10. 2017
- 5Výroba potravinárskych výrobkovod 7. 10. 2017
- 6Výroba kŕmnych zmesíod 7. 10. 2017
- 7Výroba nápojovod 7. 10. 2017
- 8Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 7. 10. 2017
- 9Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 7. 10. 2017
- 10Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 7. 10. 2017
- 11Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 7. 10. 2017
- 12Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 7. 10. 2017
- 13Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 7. 10. 2017
- 14Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 7. 10. 2017
- 15Prípravné práce k realizácii stavbyod 7. 10. 2017
- 16Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 7. 10. 2017
- 17Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 7. 10. 2017
- 18Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 7. 10. 2017
- 19Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 7. 10. 2017
- 20Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 7. 10. 2017
- 21Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 7. 10. 2017
- 22Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 7. 10. 2017
- 23Prevádzkovanie výdajne stravyod 7. 10. 2017
- 24Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 7. 10. 2017
- 25Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 7. 10. 2017
- 26Finančný lízingod 7. 10. 2017
- 27Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 7. 10. 2017
- 28Záložneod 7. 10. 2017
- 29Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 7. 10. 2017
- 30Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhuod 7. 10. 2017
- 31Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 7. 10. 2017
- 32Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 7. 10. 2017
- 33Vedenie účtovníctvaod 7. 10. 2017
- 34Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 7. 10. 2017
- 35Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 7. 10. 2017
- 36Fotografické službyod 7. 10. 2017
- 37Služby požičovníod 7. 10. 2017
- 38Prenájom hnuteľných vecíod 7. 10. 2017
- 39Čistiace a upratovacie službyod 7. 10. 2017
- 40Administratívne službyod 7. 10. 2017
- 41Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 7. 10. 2017
- 42Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 7. 10. 2017
- 43Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 7. 10. 2017
- 44Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 7. 10. 2017
- 45Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 7. 10. 2017
- 46Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 7. 10. 2017
- 47Poskytovanie služieb osobného charakteruod 7. 10. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51114372
- RÚZ ID
- 1729193
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 7. 10. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat1 302 577 EUR · rok 2018
- 5. 1. 2018Registrácia platcu DPHSK2120604728
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 7. 10. 2017Zmena sídlaHody 1242, Galanta