Q2 s. r. o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +3.0 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 94/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (4,4 mil. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 6. 10. 2017
- Sídlo
- Blagoevova 2676/14, 85104, Bratislava - mestská časť Petržalka
- EBITDA marža14,2 %
- ROA (návratnosť aktív)23,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)30,5 %
- Zadlženosť22 %
- Kapitálová primeranosť77,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 11.12netIncome: 485 663revenue: 4 369 371prevNetIncome: 268 673
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 77.86equity: 1 593 522assets: 2 046 620
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 22.14equity: 1 593 522assets: 2 046 620
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 73.35revenueYoY: 2.99validHistoryYears: 8.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 14.16netMargin: 11.12ebitda: 618 531revenue: 4 369 371
Altman Z''-Score9.48Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.53 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.53 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.73 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 3.69 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 23.73 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 23.73 % vs. predchádzajúce 20.83 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 22.14 % vs. predchádzajúce 14.12 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.13× vs. predchádzajúce 3.29×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 11.12 % vs. predchádzajúca 6.33 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 77.86 % vs. predchádzajúca 85.88 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 8 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (3 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 11.1 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 78 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 23.7 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 4,4 mil. € | 4,2 mil. € | +3,0 % |
| EBITDA | 619 tis. € | 383 tis. € | +61,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 557 tis. € | 345 tis. € | +61,3 % |
| Čistý zisk | 486 tis. € | 269 tis. € | +80,8 % |
| Aktíva | 2,0 mil. € | 1,3 mil. € | +58,7 % |
| Vlastné imanie | 1,6 mil. € | 1,1 mil. € | +43,8 % |
- 6. 10. 2017Založenie spoločnosti
- 22. 4. 2025Registrácia platcu DPH
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie77.9%
- Cudzie zdroje22.1%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 4,4 mil. € | 2,0 mil. € | 1,6 mil. € | 619 tis. € | 486 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 4,2 mil. € | 1,3 mil. € | 1,1 mil. € | 383 tis. € | 269 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 3,6 mil. € | 1,4 mil. € | 839 tis. € | 418 tis. € | 311 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 2,1 mil. € | 844 tis. € | 528 tis. € | 178 tis. € | 127 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 2,5 mil. € | 644 tis. € | 402 tis. € | 189 tis. € | 135 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 1,9 mil. € | 843 tis. € | 266 tis. € | 194 tis. € | 132 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 1,8 mil. € | 288 tis. € | 134 tis. € | 193 tis. € | 125 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 93 tis. € | 387 tis. € | 9 tis. € | 7 tis. € | 4 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti6. 10. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 6. 10. 2017
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 6. 10. 2017
- 3Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 6. 10. 2017
- 4Prenájom hnuteľných vecíod 6. 10. 2017
- 5Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 6. 10. 2017
- 6Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 6. 10. 2017
- 7Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 6. 10. 2017
- 8Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 6. 10. 2017
- 9Administratívne službyod 6. 10. 2017
- 10Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 6. 10. 2017
- 11Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 6. 10. 2017
- 12Prípravné práce k realizácii stavbyod 6. 10. 2017
- 13Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 6. 10. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51131587
- RÚZ ID
- 1729756
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 6. 10. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 22. 4. 2025Registrácia platcu DPHSK2120611570
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat4 369 371 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna