Trebicorp s. r. o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 10 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 67/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (8 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 6. 10. 2017
- Sídlo
- Solivarská 125/13, 82103, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža10,6 %
- ROA (návratnosť aktív)34,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)49,9 %
- Zadlženosť30 %
- Kapitálová primeranosť69,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 6.29netIncome: 499.00revenue: 7 931prevNetIncome: 502.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 69.83equity: 1 000assets: 1 432
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 30.17equity: 1 000assets: 1 432
Rast6 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: -10.06validHistoryYears: 2.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 10.58netMargin: 6.29ebitda: 839.00revenue: 7 931
Altman Z''-Score6.68Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.37 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.47 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 3.35 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 2.43 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 34.85 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 34.85 % vs. predchádzajúce 85.08 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 30.17 % vs. predchádzajúce 14.92 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 5.54× vs. predchádzajúce 14.95×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 6.29 % vs. predchádzajúca 5.69 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 69.83 % vs. predchádzajúca 85.08 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 7931 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Upozornenie
Tržby medziročne klesli o 10 % na 7931 €. Môže ísť o sezónny výkyv alebo stratu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 6.3 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 70 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 34.8 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 8 tis. € | 9 tis. € | −10,1 % |
| EBITDA | 839 € | 590 € | +42,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 755 € | 531 € | +42,2 % |
| Čistý zisk | 499 € | 502 € | −0,6 % |
| Aktíva | 1 tis. € | 590 € | +142,7 % |
| Vlastné imanie | 1 tis. € | 502 € | +99,2 % |
- 6. 10. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie69.8%
- Cudzie zdroje30.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 8 tis. € | 1 tis. € | 1 tis. € | 839 € | 499 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 9 tis. € | 590 € | 502 € | 590 € | 502 € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 5 tis. € | 4 tis. € | — | 0 € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 5 tis. € | 4 tis. € | -200 € | -200 € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 5 tis. € | 4 tis. € | -200 € | -200 € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 5 tis. € | 4 tis. € | -297 € | -297 € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | -510 € | -510 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti6. 10. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena6. 10. 2017 → 28. 1. 2022
vegancool s. r. o.
- Zmena sídla6. 10. 2017 → 28. 1. 2022
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1Masérske službyod 29. 1. 2022
- 2Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 6. 10. 2017
- 3Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 6. 10. 2017
- 4Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 6. 10. 2017
- 5Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 6. 10. 2017
- 6Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 6. 10. 2017
- 7Prípravné práce k realizácii stavbyod 6. 10. 2017
- 8Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 6. 10. 2017
- 9Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 6. 10. 2017
- 10Prenájom hnuteľných vecíod 6. 10. 2017
- 11Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 6. 10. 2017
- 12Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 6. 10. 2017
- 13Informačná činnosťod 6. 10. 2017
- 14Služby požičovníod 6. 10. 2017
- 15Verejné obstarávanieod 6. 10. 2017
- 16Textilná výrobaod 6. 10. 2017
- 17Výroba potravinárskych výrobkovod 6. 10. 2017
- 18Výroba nápojovod 6. 10. 2017
- 19Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 6. 10. 2017
- 20Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 6. 10. 2017
- 21Keramická výrobaod 6. 10. 2017
- 22Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 6. 10. 2017
- 23Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 6. 10. 2017
- 24Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 6. 10. 2017
- 25Výroba bižutérie a suvenírovod 6. 10. 2017
- 26Výroba metiel, kief a maliarskeho náradiaod 6. 10. 2017
- 27Výroba sviečok a tieniacej technikyod 6. 10. 2017
- 28Sťahovacie službyod 6. 10. 2017
- 29Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a strelivaod 6. 10. 2017
- 30Kuriérske službyod 6. 10. 2017
- 31Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzkyod 6. 10. 2017
- 32Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 6. 10. 2017
- 33Dizajnérske činnostiod 6. 10. 2017
- 34Fotografické službyod 6. 10. 2017
- 35Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 6. 10. 2017
- 36Chov vybraných druhov zvieratod 6. 10. 2017
- 37Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 6. 10. 2017
- 38Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 6. 10. 2017
- 39Poskytovanie služieb v rybárstveod 6. 10. 2017
- 40Vedenie účtovníctvaod 6. 10. 2017
- 41Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 6. 10. 2017
- 42Poskytovanie služieb osobného charakteruod 6. 10. 2017
- 43Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 6. 10. 2017
- 44Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 6. 10. 2017
- 45Nákup, predaj alebo preprava zbraní a strelivaod 6. 10. 2017
- 46Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 6. 10. 2017
- 47Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 6. 10. 2017
- 48Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 6. 10. 2017
- 49Prevádzka malých plavidielod 6. 10. 2017
- 50Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 6. 10. 2017
- 51Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 6. 10. 2017
- 52Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 6. 10. 2017
- 53Prevádzkovanie výdajne stravyod 6. 10. 2017
- 54Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 6. 10. 2017
- 55Finančný lízingod 6. 10. 2017
- 56Faktoring a forfaitingod 6. 10. 2017
- 57Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 6. 10. 2017
- 58Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 6. 10. 2017
- 59Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhuod 6. 10. 2017
- 60Čistiace a upratovacie službyod 6. 10. 2017
- 61Dopravná zdravotná službaod 6. 10. 2017
- 62Administratívne službyod 6. 10. 2017
- 63Poskytovanie sociálnych služiebod 6. 10. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51133687
- RÚZ ID
- 1730180
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 6. 10. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat8 818 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 6. 10. 2017Zmena obchodného mena→ vegancool s. r. o.
- 6. 10. 2017Zmena sídlaKarpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača