DUPOS Office House s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 81 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 100/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (58 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 10. 11. 2017
- Sídlo
- Tamaškovičova 2742/17, 91701, Trnava
- EBITDA marža80,3 %
- ROA (návratnosť aktív)6,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)7,8 %
- Zadlženosť12 %
- Kapitálová primeranosť87,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 68.67netIncome: 39 831revenue: 58 000prevNetIncome: 16 807
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 87.73equity: 511 656assets: 583 235
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 12.27equity: 511 656assets: 583 235
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 30.49revenueYoY: 81.25validHistoryYears: 7.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 80.30netMargin: 68.67ebitda: 46 576revenue: 58 000
Altman Z''-Score10.39Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.73 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.70 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.46 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 7.51 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 6.83 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 6.83 % vs. predchádzajúce 3.23 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 12.27 % vs. predchádzajúce 9.34 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.10× vs. predchádzajúce 0.06×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 68.67 % vs. predchádzajúca 52.52 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 87.73 % vs. predchádzajúca 90.66 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 8 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 81 % na 58 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 68.7 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.69 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 80.3 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 88 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 58 tis. € | 32 tis. € | +81,3 % |
| EBITDA | 47 tis. € | 19 tis. € | +139,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 42 tis. € | 18 tis. € | +139,0 % |
| Čistý zisk | 40 tis. € | 17 tis. € | +137,0 % |
| Aktíva | 583 tis. € | 520 tis. € | +12,1 % |
| Vlastné imanie | 512 tis. € | 472 tis. € | +8,4 % |
- 10. 11. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie87.7%
- Cudzie zdroje12.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 58 tis. € | 583 tis. € | 512 tis. € | 47 tis. € | 40 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 32 tis. € | 520 tis. € | 472 tis. € | 19 tis. € | 17 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 32 tis. € | 517 tis. € | 471 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 32 tis. € | 541 tis. € | 503 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 32 tis. € | 516 tis. € | 487 tis. € | 19 tis. € | 17 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 32 tis. € | 490 tis. € | 470 tis. € | 15 tis. € | 12 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 12 tis. € | 465 tis. € | 457 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | -158 € | -179 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti10. 11. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1prípravné práce k realizácii stavbyod 10. 11. 2017
- 2kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 10. 11. 2017
- 3sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 10. 11. 2017
- 4sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 10. 11. 2017
- 5sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 10. 11. 2017
- 6skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 10. 11. 2017
- 7prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 10. 11. 2017
- 8správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 10. 11. 2017
- 9prenájom hnuteľných vecíod 10. 11. 2017
- 10činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 10. 11. 2017
- 11reklamné a marketingové službyod 10. 11. 2017
- 12prieskum trhu a verejnej mienkyod 10. 11. 2017
- 13uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 10. 11. 2017
- 14dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 10. 11. 2017
- 15inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 10. 11. 2017
- 16poskytovanie služieb osobného charakteruod 10. 11. 2017
- 17faktoring a forfaitingod 10. 11. 2017
- 18finančný lízingod 10. 11. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51169967
- RÚZ ID
- 1734520
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 10. 11. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat58 000 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 1. 2. 2018Registrácia platcu DPHSK2120626607
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna