CTM SHOP s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 89 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 89/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (329 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 7. 11. 2017
- Sídlo
- Rybárska 37, 94901, Nitra
- EBITDA marža27,6 %
- ROA (návratnosť aktív)17,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)27,9 %
- Zadlženosť38 %
- Kapitálová primeranosť62,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 9.53netIncome: 31 336revenue: 328 797prevNetIncome: -63 142
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 62.04equity: 112 515assets: 181 348
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 37.96equity: 112 515assets: 181 348
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 124.53revenueYoY: 88.88validHistoryYears: 7.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 27.60netMargin: 9.53ebitda: 90 751revenue: 328 797
Altman Z''-Score5.21Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.22 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.58 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.86 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.72 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 17.28 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 17.28 % vs. predchádzajúce -61.93 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 37.96 % vs. predchádzajúce 89.04 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.81× vs. predchádzajúce 1.71×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 9.53 % vs. predchádzajúca -36.27 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 62.04 % vs. predchádzajúca 10.96 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 89 % na 329 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 9.5 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
EBITDA marža 27.6 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 62 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 329 tis. € | 174 tis. € | +88,9 % |
| EBITDA | 91 tis. € | -62 tis. € | +247,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 82 tis. € | -55 tis. € | +247,5 % |
| Čistý zisk | 31 tis. € | -63 tis. € | +149,6 % |
| Aktíva | 181 tis. € | 102 tis. € | +77,9 % |
| Vlastné imanie | 113 tis. € | 11 tis. € | +906,5 % |
- 7. 11. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie62.0%
- Cudzie zdroje38.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 329 tis. € | 181 tis. € | 113 tis. € | 91 tis. € | 31 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 174 tis. € | 102 tis. € | 11 tis. € | -62 tis. € | -63 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 4 tis. € | 4 tis. € | — | -83 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 12 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | 660 € | 581 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 2 tis. € | 4 tis. € | 4 tis. € | 747 € | 657 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 2 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | -86 € | -173 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 3 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | -756 € | -844 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 3 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | -399 € | -476 € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | -311 € | -311 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena obchodného mena1. 4. 2021 → 5. 2. 2024
AKAN CONSEIL s. r. o.
- Zmena sídla1. 4. 2021 → 5. 2. 2024
Matičná ulica 905/2, Nitra
- Zmena obchodného mena20. 10. 2020 → 31. 3. 2021
Bontonman s. r. o.
- Zmena sídla24. 8. 2019 → 31. 3. 2021
Beethovenova 449/7, Nitra
- Založenie spoločnosti7. 11. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena7. 11. 2017 → 19. 10. 2020
Milenô SK s. r. o.
- Zmena sídla7. 11. 2017 → 23. 8. 2019
Staničná 121/185, Veľké Ripňany
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 6. 2. 2024
- 2Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 6. 2. 2024
- 3Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 1. 4. 2021
- 4Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 1. 4. 2021
- 5Prípravné práce k realizácii stavbyod 1. 4. 2021
- 6Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 1. 4. 2021
- 7Čistiace a upratovacie službyod 1. 4. 2021
- 8Prenájom hnuteľných vecíod 1. 4. 2021
- 9Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 1. 4. 2021
- 10Vedenie účtovníctvaod 1. 4. 2021
- 11Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 1. 4. 2021
- 12Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 1. 4. 2021
- 13Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 1. 4. 2021
- 14Administratívne službyod 20. 10. 2020
- 15Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 20. 10. 2020
- 16Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 20. 10. 2020
- 17Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 20. 10. 2020
- 18Dizajnérske činnostiod 20. 10. 2020
- 19Výroba bižutérie a suvenírovod 20. 10. 2020
- 20Textilná výrobaod 20. 10. 2020
- 21Odevná výrobaod 20. 10. 2020
- 22Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 20. 10. 2020
- 23Výroba sviečok a tieniacej technikyod 20. 10. 2020
- 24Kuriérske službyod 20. 10. 2020
- 25Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 7. 11. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51188449
- RÚZ ID
- 1734054
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 7. 11. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat328 797 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 10. 3. 2024Registrácia platcu DPHSK2120622812
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 1. 4. 2021Zmena obchodného mena→ AKAN CONSEIL s. r. o.
- 1. 4. 2021Zmena sídlaMatičná ulica 905/2, Nitra
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 20. 10. 2020Zmena obchodného mena→ Bontonman s. r. o.
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 24. 8. 2019Zmena sídlaBeethovenova 449/7, Nitra
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 7. 11. 2017Zmena obchodného mena→ Milenô SK s. r. o.
- 7. 11. 2017Zmena sídlaStaničná 121/185, Veľké Ripňany