H2O Service s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -6.4 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 51/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (155 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 8. 2. 2018
- Sídlo
- Slovnaftská 106/12354, 82107, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
- EBITDA marža2,7 %
- ROA (návratnosť aktív)11,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)20,7 %
- Zadlženosť43 %
- Kapitálová primeranosť57,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.39netIncome: 2 162revenue: 155 189prevNetIncome: -2 829
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 57.16equity: 10 433assets: 18 253
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 42.84equity: 10 433assets: 18 253
Rast17 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 9.40revenueYoY: -6.36validHistoryYears: 7.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 2.69netMargin: 1.39ebitda: 4 170revenue: 155 189
Altman Z''-Score4.80Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.12 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.97 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.30 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.40 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 11.84 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 11.84 % vs. predchádzajúce -1.85 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 42.84 % vs. predchádzajúce 33.73 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 8.50× vs. predchádzajúce 1.08×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.39 % vs. predchádzajúca -1.71 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 57.16 % vs. predchádzajúca 66.27 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 88 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Upozornenie
Tržby medziročne klesli o 6 % na 155 tis. €. Môže ísť o sezónny výkyv alebo stratu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 1.4 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 57 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 11.8 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 155 tis. € | 166 tis. € | −6,4 % |
| EBITDA | 4 tis. € | 9 tis. € | −54,8 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 4 tis. € | 8 tis. € | −54,8 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | -3 tis. € | +176,4 % |
| Aktíva | 18 tis. € | 153 tis. € | −88,1 % |
| Vlastné imanie | 10 tis. € | 101 tis. € | −89,7 % |
- 8. 2. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie57.2%
- Cudzie zdroje42.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 155 tis. € | 18 tis. € | 10 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 166 tis. € | 153 tis. € | 101 tis. € | 9 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 78 tis. € | 114 tis. € | 104 tis. € | 1 tis. € | 44 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 146 tis. € | 107 tis. € | 104 tis. € | 5 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 152 tis. € | 210 tis. € | 61 tis. € | 9 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 213 tis. € | 61 tis. € | 38 tis. € | 2 tis. € | 97 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 91 tis. € | 59 tis. € | 38 tis. € | 1 tis. € | 529 € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti8. 2. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51280141
- RÚZ ID
- 1747439
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 8. 2. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2019Najvyšší zaznamenaný obrat213 459 EUR · rok 2019
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 1. 7. 2018Registrácia platcu DPHSK2120678813