wecreative s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 214 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 95/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (39 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 13. 1. 2018
- Sídlo
- Černyševského 3761/46, 85101, Bratislava - mestská časť Petržalka
- EBITDA marža36,1 %
- ROA (návratnosť aktív)52,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)56,2 %
- Zadlženosť7 %
- Kapitálová primeranosť92,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 33.81netIncome: 13 045revenue: 38 580prevNetIncome: 223.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 92.60equity: 23 192assets: 25 046
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 7.40equity: 23 192assets: 25 046
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 88.06revenueYoY: 213.66validHistoryYears: 6.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 36.08netMargin: 33.81ebitda: 13 920revenue: 38 580
Altman Z''-Score20.50Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.82 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.37 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 3.17 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 13.13 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 52.08 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 52.08 % vs. predchádzajúce 2.00 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 7.40 % vs. predchádzajúce 8.98 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.54× vs. predchádzajúce 1.10×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 33.81 % vs. predchádzajúca 1.81 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 92.60 % vs. predchádzajúca 91.02 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 38580 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Tržby +214 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 8 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 214 % na 39 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 33.8 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.34 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 36.1 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 93 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 39 tis. € | 12 tis. € | +213,7 % |
| EBITDA | 14 tis. € | 658 € | +20× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 13 tis. € | 592 € | +20× |
| Čistý zisk | 13 tis. € | 223 € | +57× |
| Aktíva | 25 tis. € | 11 tis. € | +124,7 % |
| Vlastné imanie | 23 tis. € | 10 tis. € | +128,6 % |
- 13. 1. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie92.6%
- Cudzie zdroje7.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 39 tis. € | 25 tis. € | 23 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 12 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 658 € | 223 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 50 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 19 tis. € | 12 tis. € | 9 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 616 € | 5 tis. € | 5 tis. € | 193 € | 97 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 2 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | 22 € | -60 € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | -59 € | -59 € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | -173 € | -173 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla23. 1. 2020 → 5. 2. 2024
Dolná 241/48, Zohor
- Založenie spoločnosti13. 1. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena13. 1. 2018 → 22. 1. 2020
Overcreek s. r. o.
- Zmena sídla13. 1. 2018 → 22. 1. 2020
Bratislavská 1033/22, Zohor
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
- 1Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 23. 1. 2020
- 2Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 23. 1. 2020
- 3Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 23. 1. 2020
- 4Výroba potravinárskych výrobkovod 23. 1. 2020
- 5Výroba nápojovod 23. 1. 2020
- 6Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 23. 1. 2020
- 7Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 23. 1. 2020
- 8Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 23. 1. 2020
- 9Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 23. 1. 2020
- 10Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 23. 1. 2020
- 11Textilná výrobaod 23. 1. 2020
- 12Odevná výrobaod 23. 1. 2020
- 13Dizajnérske činnostiod 23. 1. 2020
- 14Fotografické službyod 23. 1. 2020
- 15Výroba bižutérie a suvenírovod 23. 1. 2020
- 16Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 23. 1. 2020
- 17Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 23. 1. 2020
- 18Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 23. 1. 2020
- 19Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 23. 1. 2020
- 20Prípravné práce k realizácii stavbyod 23. 1. 2020
- 21Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 23. 1. 2020
- 22Prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom.od 13. 1. 2018
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51316188
- RÚZ ID
- 1743663
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 13. 1. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat49 500 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 23. 1. 2020Zmena sídlaDolná 241/48, Zohor
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 13. 1. 2018Zmena obchodného mena→ Overcreek s. r. o.
- 13. 1. 2018Zmena sídlaBratislavská 1033/22, Zohor