GENERAL WORK s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 49 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 85/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (273 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 7. 2. 2018
- Sídlo
- Horné Naštice 119, 95641, Horné Naštice
- EBITDA marža38,4 %
- ROA (návratnosť aktív)18,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)41,9 %
- Zadlženosť56 %
- Kapitálová primeranosť43,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 23.13netIncome: 63 066revenue: 272 704prevNetIncome: 23 896
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 43.51equity: 150 452assets: 345 825
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 56.49equity: 150 452assets: 345 825
Rast17 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 12.95revenueYoY: 49.26validHistoryYears: 7.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 38.44netMargin: 23.13ebitda: 104 835revenue: 272 704
Altman Z''-Score5.98Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.86 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.58 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.73 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.81 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 18.24 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 18.24 % vs. predchádzajúce 9.76 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 56.49 % vs. predchádzajúce 41.00 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.79× vs. predchádzajúce 0.75×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 23.13 % vs. predchádzajúca 13.08 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 43.51 % vs. predchádzajúca 59.00 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 49 % na 273 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 23.1 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.23 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 38.4 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Info
Kapitálová primeranosť 44 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 273 tis. € | 183 tis. € | +49,3 % |
| EBITDA | 105 tis. € | 47 tis. € | +121,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 94 tis. € | 43 tis. € | +121,5 % |
| Čistý zisk | 63 tis. € | 24 tis. € | +163,9 % |
| Aktíva | 346 tis. € | 245 tis. € | +41,2 % |
| Vlastné imanie | 150 tis. € | 145 tis. € | +4,1 % |
- 7. 2. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie43.5%
- Cudzie zdroje56.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 273 tis. € | 346 tis. € | 150 tis. € | 105 tis. € | 63 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 183 tis. € | 245 tis. € | 145 tis. € | 47 tis. € | 24 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 200 tis. € | 296 tis. € | 200 tis. € | 88 tis. € | 57 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 162 tis. € | 233 tis. € | 143 tis. € | 43 tis. € | 23 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 196 tis. € | 223 tis. € | 111 tis. € | 70 tis. € | 49 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 247 tis. € | 156 tis. € | 62 tis. € | 60 tis. € | 37 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 131 tis. € | 71 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 21 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti7. 2. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
- 1Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 7. 2. 2018
- 2Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 7. 2. 2018
- 3Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 7. 2. 2018
- 4Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 7. 2. 2018
- 5Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 7. 2. 2018
- 6Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 7. 2. 2018
- 7Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 7. 2. 2018
- 8Prípravné práce k realizácii stavbyod 7. 2. 2018
- 9Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 7. 2. 2018
- 10Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 7. 2. 2018
- 11Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 7. 2. 2018
- 12Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 7. 2. 2018
- 13Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 7. 2. 2018
- 14Sťahovacie službyod 7. 2. 2018
- 15Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 7. 2. 2018
- 16Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 7. 2. 2018
- 17Čistiace a upratovacie službyod 7. 2. 2018
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51403277
- RÚZ ID
- 1745872
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 7. 2. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat272 704 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 15. 3. 2018Registrácia platcu DPHSK2120681970