AM Group Company s.r.o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 86 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 76/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (3 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 21. 2. 2018
- Sídlo
- Karpatské námestie 10A, 83106, Bratislava - mestská časť Rača
- EBITDA marža18,1 %
- ROA (návratnosť aktív)5,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)5,7 %
- Zadlženosť3 %
- Kapitálová primeranosť97,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 10.52netIncome: 342.00revenue: 3 250prevNetIncome: 651.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 97.35equity: 5 993assets: 6 156
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 2.65equity: 5 993assets: 6 156
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: -85.71validHistoryYears: 2.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 18.06netMargin: 10.52ebitda: 587.00revenue: 3 250
Altman Z''-Score41.59Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.92 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.53 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.54 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 38.61 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 5.56 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 5.56 % vs. predchádzajúce 10.65 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 2.65 % vs. predchádzajúce 7.57 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.53× vs. predchádzajúce 3.72×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 10.52 % vs. predchádzajúca 2.86 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 97.35 % vs. predchádzajúca 92.43 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 3250 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 86 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 10.5 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 97 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2019 | 2018 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 3 tis. € | 23 tis. € | −85,7 % |
| EBITDA | 587 € | 1 tis. € | −46,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 528 € | 979 € | −46,0 % |
| Čistý zisk | 342 € | 651 € | −47,5 % |
| Aktíva | 6 tis. € | 6 tis. € | +0,7 % |
| Vlastné imanie | 6 tis. € | 6 tis. € | +6,1 % |
- 21. 2. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018
Finančné ukazovatele
2019Štruktúra financovania
- Vlastné imanie97.4%
- Cudzie zdroje2.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019aktuálny | Riadna | 3 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 587 € | 342 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 23 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 1 tis. € | 651 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti21. 2. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena21. 2. 2018 → 5. 11. 2019
CV CONSULTING s.r.o.
- Zmena sídla21. 2. 2018 → 5. 11. 2019
Kazanská 12062/56, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2019aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
- 1Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agentaod 6. 11. 2019
- 2Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 6. 11. 2019
- 3Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 6. 11. 2019
- 4Prípravné práce k realizácii stavbyod 6. 11. 2019
- 5Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 6. 11. 2019
- 6Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 21. 2. 2018
- 7Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 21. 2. 2018
- 8Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 21. 2. 2018
- 9Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 21. 2. 2018
- 10Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 21. 2. 2018
- 11Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 21. 2. 2018
- 12Organizovanie kurzov, školení a seminárovod 21. 2. 2018
- 13Uskutočňovanie školiacich aktivít v oblasti podpory predaja, výroby a obchoduod 21. 2. 2018
- 14Vedenie účtovníctvaod 21. 2. 2018
- 15Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 21. 2. 2018
- 16Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 21. 2. 2018
- 17Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 21. 2. 2018
- 18Administratívne službyod 21. 2. 2018
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51415747
- RÚZ ID
- 1758924
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 21. 2. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat22 749 EUR · rok 2018
- 21. 2. 2018Zmena obchodného mena→ CV CONSULTING s.r.o.
- 21. 2. 2018Zmena sídlaKazanská 12062/56, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice