25seven s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 40 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 50/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (337 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 27. 2. 2018
- Sídlo
- Mierová 29, 82105, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža33,6 %
- ROA (návratnosť aktív)1,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)4,0 %
- Zadlženosť67 %
- Kapitálová primeranosť33,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.208netIncome: 703.00revenue: 337 257prevNetIncome: 2 651
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 33.29equity: 17 639assets: 52 989
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 66.71equity: 17 639assets: 52 989
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 452.47revenueYoY: 39.85validHistoryYears: 4.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 33.60netMargin: 0.208ebitda: 113 322revenue: 337 257
Altman Z''-Score14.17Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.66 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.78 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 12.22 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.52 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.33 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.33 % vs. predchádzajúce 1.44 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 66.71 % vs. predchádzajúce 90.82 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 6.36× vs. predchádzajúce 1.31×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.21 % vs. predchádzajúca 1.10 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 33.29 % vs. predchádzajúca 9.18 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 71 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 40 % na 337 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.2 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
EBITDA marža 33.6 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Info
Kapitálová primeranosť 33 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2021 | 2020 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 337 tis. € | 241 tis. € | +39,9 % |
| EBITDA | 113 tis. € | 6 tis. € | +17× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 102 tis. € | 6 tis. € | +17× |
| Čistý zisk | 703 € | 3 tis. € | −73,5 % |
| Aktíva | 53 tis. € | 185 tis. € | −71,3 % |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 17 tis. € | +4,2 % |
- 27. 2. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021
- 31. 12. 2021Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2021Štruktúra financovania
- Vlastné imanie33.3%
- Cudzie zdroje66.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021aktuálny | Riadna | 337 tis. € | 53 tis. € | 18 tis. € | 113 tis. € | 703 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 241 tis. € | 185 tis. € | 17 tis. € | 6 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 110 tis. € | 180 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 2 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | 1 € | -3 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti27. 2. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2021aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51439247
- RÚZ ID
- 1758296
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 27. 2. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2021Najvyšší zaznamenaný obrat337 257 EUR · rok 2021
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna