FRIENDS OF MEDIA, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 3062 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 65/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (62 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 28. 2. 2018
- Sídlo
- Mlynské nivy 54, 82109, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža96,8 %
- ROA (návratnosť aktív)43,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)117,2 %
- Zadlženosť63 %
- Kapitálová primeranosť37,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 92.84netIncome: 57 539revenue: 61 974prevNetIncome: -3 081
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 37.18equity: 49 090assets: 132 048
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 62.82equity: 49 090assets: 132 048
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -31.47revenueYoY: 3 061,939validHistoryYears: 4.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 96.78netMargin: 92.84ebitda: 59 980revenue: 61 974
Altman Z''-Score5.04Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.73 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.09 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.59 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.62 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 43.57 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 43.57 % vs. predchádzajúce -2.66 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 62.82 % vs. predchádzajúce 107.29 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.47× vs. predchádzajúce 0.02×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 92.84 % vs. predchádzajúca -157.19 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 37.18 % vs. predchádzajúca -7.29 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- ROE 117 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (49090 €) — nereprezentatívne.
- Tržby +3062 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 3062 % na 62 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 92.8 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.93 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 96.8 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Info
Kapitálová primeranosť 37 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2021 | 2020 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 62 tis. € | 2 tis. € | +31× |
| EBITDA | 60 tis. € | -2 tis. € | +31× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 54 tis. € | -2 tis. € | +31× |
| Čistý zisk | 58 tis. € | -3 tis. € | +20× |
| Aktíva | 132 tis. € | 116 tis. € | +13,9 % |
| Vlastné imanie | 49 tis. € | -8 tis. € | +681,0 % |
- 28. 2. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020
Finančné ukazovatele
2021Štruktúra financovania
- Vlastné imanie37.2%
- Cudzie zdroje62.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021aktuálny | Riadna | 62 tis. € | 132 tis. € | 49 tis. € | 60 tis. € | 58 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 2 tis. € | 116 tis. € | -8 tis. € | -2 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 213 tis. € | 143 tis. € | -5 tis. € | -254 € | -2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 193 tis. € | 199 tis. € | -4 tis. € | -9 tis. € | -9 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti28. 2. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2021aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51440369
- RÚZ ID
- 1756818
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 28. 2. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2019Najvyšší zaznamenaný obrat212 962 EUR · rok 2019
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna