MyBees, s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +1.4 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 74/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (5 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 17. 5. 2018
- Sídlo
- Krátka 6, 97401, Banská Bystrica
- EBITDA marža11,9 %
- ROA (návratnosť aktív)2,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)3,7 %
- Zadlženosť44 %
- Kapitálová primeranosť56,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 5.32netIncome: 276.00revenue: 5 184prevNetIncome: 897.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 56.31equity: 7 468assets: 13 262
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 43.69equity: 7 468assets: 13 262
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 6.18revenueYoY: 1.43validHistoryYears: 8.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 11.88netMargin: 5.32ebitda: 616.00revenue: 5 184
Altman Z''-Score3.00Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.11 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.27 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.27 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.35 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.08 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.08 % vs. predchádzajúce 6.93 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 43.69 % vs. predchádzajúce 44.46 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.39× vs. predchádzajúce 0.39×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 5.32 % vs. predchádzajúca 17.55 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 56.31 % vs. predchádzajúca 55.54 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 5184 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 8 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (1 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 5.3 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 56 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 5 tis. € | 5 tis. € | +1,4 % |
| EBITDA | 616 € | 1 tis. € | −50,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 554 € | 1 tis. € | −50,2 % |
| Čistý zisk | 276 € | 897 € | −69,2 % |
| Aktíva | 13 tis. € | 13 tis. € | +2,4 % |
| Vlastné imanie | 7 tis. € | 7 tis. € | +3,8 % |
- 17. 5. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie56.3%
- Cudzie zdroje43.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 5 tis. € | 13 tis. € | 7 tis. € | 616 € | 276 € | EUR |
| 2024 | Riadna | 5 tis. € | 13 tis. € | 7 tis. € | 1 tis. € | 897 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 5 tis. € | 12 tis. € | 6 tis. € | 471 € | 400 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 38 tis. € | 11 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 2 tis. € | 3 tis. € | 165 € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 4 tis. € | 5 tis. € | 870 € | -4 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 11 tis. € | 8 tis. € | 4 tis. € | 850 € | 760 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 3 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | -2 tis. € | -2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti17. 5. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
- 1Čistiace a upratovacie službyod 19. 12. 2022
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 17. 5. 2018
- 3Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 17. 5. 2018
- 4Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 17. 5. 2018
- 5Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 17. 5. 2018
- 6Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 17. 5. 2018
- 7Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 17. 5. 2018
- 8Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 17. 5. 2018
- 9Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 17. 5. 2018
- 10Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 17. 5. 2018
- 11Fotografické službyod 17. 5. 2018
- 12Finančný lízingod 17. 5. 2018
- 13Výroba sviečok a tieniacej technikyod 17. 5. 2018
- 14Prenájom hnuteľných vecíod 17. 5. 2018
- 15Výroba nápojovod 17. 5. 2018
- 16Výroba potravinárskych výrobkovod 17. 5. 2018
- 17Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 17. 5. 2018
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51718499
- RÚZ ID
- 1770891
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 17. 5. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat38 340 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna