NEPRE 4, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 1702 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 71/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (46 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 5. 7. 2018
- Sídlo
- Líščia 8, 90031, Stupava
- EBITDA marža30,3 %
- ROA (návratnosť aktív)16,4 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)57,1 %
- Zadlženosť71 %
- Kapitálová primeranosť28,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 28.59netIncome: 13 036revenue: 45 600prevNetIncome: 993.00
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 28.72equity: 22 818assets: 79 443
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 71.28equity: 22 818assets: 79 443
Rast17 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 14.17revenueYoY: 1 702,372validHistoryYears: 7.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 30.34netMargin: 28.59ebitda: 13 834revenue: 45 600
Altman Z''-Score2.62Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.57 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.64 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.99 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.42 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 16.41 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 16.41 % vs. predchádzajúce 2.73 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 71.28 % vs. predchádzajúce 73.12 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.57× vs. predchádzajúce 0.07×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 28.59 % vs. predchádzajúca 39.25 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 28.72 % vs. predchádzajúca 26.88 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 45600 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Tržby +1702 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 1702 % na 46 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 28.6 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.29 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 30.3 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Info
Kapitálová primeranosť 29 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 46 tis. € | 3 tis. € | +17× |
| EBITDA | 14 tis. € | 1 tis. € | +868,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 12 tis. € | 1 tis. € | +868,1 % |
| Čistý zisk | 13 tis. € | 993 € | +12× |
| Aktíva | 79 tis. € | 36 tis. € | +118,3 % |
| Vlastné imanie | 23 tis. € | 10 tis. € | +133,3 % |
- 5. 7. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie28.7%
- Cudzie zdroje71.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 46 tis. € | 79 tis. € | 23 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 3 tis. € | 36 tis. € | 10 tis. € | 1 tis. € | 993 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 3 tis. € | 34 tis. € | 9 tis. € | 350 € | 155 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 6 tis. € | 62 tis. € | 9 tis. € | 300 € | 174 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 10 tis. € | 87 tis. € | 8 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 15 tis. € | 85 tis. € | 6 tis. € | -419 € | -2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 21 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | 1 tis. € | 831 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 1 osobou a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti5. 7. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla5. 7. 2018 → 27. 3. 2019
Kosatcová 2961/1, Stupava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 5. 7. 2018
- 2Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 5. 7. 2018
- 3Prenájom hnuteľných vecíod 5. 7. 2018
- 4Vedenie účtovníctvaod 5. 7. 2018
- 5Čistiace a upratovacie službyod 5. 7. 2018
- 6Administratívne službyod 5. 7. 2018
- 7Fotografické službyod 5. 7. 2018
- 8Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 5. 7. 2018
- 9Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 5. 7. 2018
- 10Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 5. 7. 2018
- 11Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 5. 7. 2018
- 12Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 5. 7. 2018
- 13Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 5. 7. 2018
- 14Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 5. 7. 2018
- 15Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 5. 7. 2018
- 16Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 5. 7. 2018
- 17Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 5. 7. 2018
- 18Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 5. 7. 2018
- 19Faktoring a forfaitingod 5. 7. 2018
- 20Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 5. 7. 2018
- 21Finančný lízingod 5. 7. 2018
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51818973
- RÚZ ID
- 1784947
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 5. 7. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat45 600 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 5. 7. 2018Zmena sídlaKosatcová 2961/1, Stupava