Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

Thai Health s.r.o.

aktívna
Hviezdoslavova 231/17, 96001, Zvolen
podľa §4, registrácia od 1. 11. 2022
spoločnosť s ručením obmedzenýmPlatca DPH
Tržby (2025)62 tis. €
29,3 %vs 2024
Zisk (2025)-15 tis. €
288,2 %vs 2024
Vlastné imanie (2025)8 tis. €
65,8 %vs 2024
Zadlženosť (2025)65 %
72,8 %Strednávs 2024
ROE (2025)-192.4 %
650,3 %Stratavs 2024

Pokles tržieb

Tržby medziročne klesli o 29 %.

Stabilná finančná pozícia

Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.

Skóre 38/100

Hlavnou slabinou je ziskovosť.

Súhrn

Firma dosahuje malé tržby (62 tis. €), je dlhodobo stratová.

Stratováfirma má negatívny čistý zisk
Pokles tržiebtržby -29 % medziročne
Základné informácie
Právna forma
spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
19. 7. 2018
Sídlo
Hviezdoslavova 231/17, 96001, Zvolen
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2025)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža-22,8 %
  • ROA (návratnosť aktív)-68,2 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)-192,4 %
  • Zadlženosť65 %
  • Kapitálová primeranosť35,5 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje malé tržby (62 tis. €), je dlhodobo stratová.
38/ 100Slabá
Ziskovosť0 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: -24.78
  • netIncome: -15 329
  • revenue: 61 854
  • prevNetIncome: 8 146
Kapitál16 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: 35.46
  • equity: 7 966
  • assets: 22 466
Zadlženosť12 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: 64.54
  • equity: 7 966
  • assets: 22 466
Rast17 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR: 11.50
  • revenueYoY: -29.33
  • validHistoryYears: 7.00
Efektivita1 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: -22.78
  • netMargin: -24.78
  • ebitda: -14 093
  • revenue: 61 854
Altman Z''-Score-1.88Distress zóna

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.560.70aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.260.43aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.72-3.58aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.050.58presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score1 / 6slabá

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = -68.23 %
    nesplnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -68.23 % vs. predchádzajúce 21.90 %.
    nesplnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť 64.54 % vs. predchádzajúce 37.36 %.
    nesplnené
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 2.75× vs. predchádzajúce 2.35×.
    splnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -24.78 % vs. predchádzajúca 9.31 %.
    nesplnené
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 35.46 % vs. predchádzajúca 62.64 %.
    nesplnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • Aktíva medziročne klesli o 40 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
  • ROE -192 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (7966 €) — nereprezentatívne.
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 8 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Riziko

    Tržby medziročne klesli o 29 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.

  • Riziko

    Firma je v strate (čistá marža -24.8 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.

  • Info

    Kapitálová primeranosť 35 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.

Finančný prehľad (2025)
Položka20252024Zmena
Tržby62 tis. €88 tis. €−29,3 %
EBITDA-14 tis. €11 tis. €−228,3 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)-13 tis. €10 tis. €−228,3 %
Čistý zisk-15 tis. €8 tis. €−288,2 %
Aktíva22 tis. €37 tis. €−39,6 %
Vlastné imanie8 tis. €23 tis. €−65,8 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Vzťahy a prepojenia
žiadne dátav štatutárnych orgánoch
cez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 19. 7. 2018Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
  • 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby