NovalogiX s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 60 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 79/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (3,2 mil. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 27. 7. 2018
- Sídlo
- Plynárenská 1, 82109, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža26,1 %
- ROA (návratnosť aktív)26,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)84,0 %
- Zadlženosť69 %
- Kapitálová primeranosť31,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 17.49netIncome: 554 680revenue: 3 171 395prevNetIncome: 322 967
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 31.14equity: 660 180assets: 2 120 246
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 68.86equity: 660 180assets: 2 120 246
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 229.44revenueYoY: 60.20validHistoryYears: 8.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 26.11netMargin: 17.49ebitda: 828 130revenue: 3 171 395
Altman Z''-Score5.57Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.61 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.25 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.23 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.47 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 26.16 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 26.16 % vs. predchádzajúce 45.74 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 68.86 % vs. predchádzajúce 48.36 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.50× vs. predchádzajúce 2.80×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 17.49 % vs. predchádzajúca 16.31 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 31.14 % vs. predchádzajúca 51.64 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 8 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 60 % na 3.2 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 17.5 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.17 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 26.1 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Info
Kapitálová primeranosť 31 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 3,2 mil. € | 2,0 mil. € | +60,2 % |
| EBITDA | 828 tis. € | 515 tis. € | +60,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 745 tis. € | 464 tis. € | +60,7 % |
| Čistý zisk | 555 tis. € | 323 tis. € | +71,7 % |
| Aktíva | 2,1 mil. € | 706 tis. € | +200,3 % |
| Vlastné imanie | 660 tis. € | 365 tis. € | +81,0 % |
- 27. 7. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie31.1%
- Cudzie zdroje68.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 3,2 mil. € | 2,1 mil. € | 660 tis. € | 828 tis. € | 555 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 2,0 mil. € | 706 tis. € | 365 tis. € | 515 tis. € | 323 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 1,4 mil. € | 579 tis. € | 338 tis. € | 401 tis. € | 267 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 936 tis. € | 475 tis. € | 226 tis. € | 255 tis. € | 191 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 653 tis. € | 265 tis. € | 35 tis. € | 39 tis. € | 29 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 619 tis. € | 165 tis. € | 87 tis. € | 25 tis. € | 18 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 527 tis. € | 172 tis. € | 86 tis. € | 81 tis. € | 81 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 753 € | 5 tis. € | 5 tis. € | 71 € | 56 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla1. 2. 2019 → 7. 11. 2022
Gen. Svobodu 2448/29, Pezinok
- Založenie spoločnosti27. 7. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena27. 7. 2018 → 31. 1. 2019
Rebibbia s.r.o.
- Zmena sídla27. 7. 2018 → 31. 1. 2019
Tatranské námestie 3, Poprad
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51845903
- RÚZ ID
- 1789751
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 27. 7. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat3 171 395 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 1. 2. 2019Zmena sídlaGen. Svobodu 2448/29, Pezinok
- 1. 1. 2019Registrácia platcu DPHSK2120810263
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 27. 7. 2018Zmena obchodného mena→ Rebibbia s.r.o.
- 27. 7. 2018Zmena sídlaTatranské námestie 3, Poprad