Coffee Piano s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Záporné vlastné imanie
Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.
Skóre 60/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje malé tržby (4 tis. €), je zisková a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
- EBITDA marža98,5 %
- ROA (návratnosť aktív)1565,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť706 %
- Kapitálová primeranosť-606,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 98.47netIncome: 4 179revenue: 4 244prevNetIncome: -134.00
Kapitál0 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: -605.99equity: -1 618assets: 267.00
Zadlženosť0 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 705.99equity: -1 618assets: 267.00
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 551.46revenueYoY: —validHistoryYears: 3.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 98.47netMargin: 98.47ebitda: 4 179revenue: 4 244
Altman Z''-Score-3.08Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | -11.93 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -79.66 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 89.40 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | -0.90 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1565.17 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1565.17 % vs. predchádzajúce -50.19 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 705.99 % vs. predchádzajúce 2271.16 %.splnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -605.99 % vs. predchádzajúca -2171.16 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 4244 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 5 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
- Info
Tržby za 2023: 4244 €. Bez medziročného porovnania (chýbajú dáta za predchádzajúci rok).
- Pozitívne
Čistá marža 98.5 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.98 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 98.5 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Riziko
Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.
| Položka | 2023 | 2022 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 4 tis. € | — | — |
| EBITDA | 4 tis. € | -134 € | +32× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 4 tis. € | -121 € | +32× |
| Čistý zisk | 4 tis. € | -134 € | +32× |
| Aktíva | 267 € | 267 € | +0,0 % |
| Vlastné imanie | -2 tis. € | -6 tis. € | +72,1 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 12. 9. 2018
- Sídlo
- Svätovavrinecká 13920/10, 83101, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- Štatutárny orgán
- —
- 12. 9. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra financovania
- Cudzie zdroje
- 1.9 tis. €
- Aktíva spolu
- 267 €
- Vlastné imanie
- −1.6 tis. €
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023aktuálny | Riadna | 4 tis. € | 267 € | -2 tis. € | 4 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 267 € | -6 tis. € | -134 € | -134 € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 267 € | -6 tis. € | -192 € | -192 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 2 tis. € | 272 € | -5 tis. € | -10 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 100 € | 5 tis. € | 5 tis. € | 30 € | 9 € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti12. 9. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla12. 9. 2018 → 28. 3. 2024
Levočská 7230/2, Prešov
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2023aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51873788
- RÚZ ID
- 1793188
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 12. 9. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat4 244 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 12. 9. 2018Zmena sídlaLevočská 7230/2, Prešov