MWO s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Rast tržieb
Tržby medziročne narástli o 60 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 100/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (123 tis. €), je zisková.
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža41,7 %
- ROA (návratnosť aktív)29,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)35,0 %
- Zadlženosť16 %
- Kapitálová primeranosť83,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 28.61netIncome: 35 235revenue: 123 154prevNetIncome: 2 848
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 83.57equity: 100 735assets: 120 541
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 16.43equity: 100 735assets: 120 541
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 18.72revenueYoY: 59.91validHistoryYears: 8.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 41.69netMargin: 28.61ebitda: 51 343revenue: 123 154
Altman Z''-Score16.05Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.64 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 6.63 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.43 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 5.34 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 29.23 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 29.23 % vs. predchádzajúce 2.89 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 16.43 % vs. predchádzajúce 20.09 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.02× vs. predchádzajúce 0.78×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 28.61 % vs. predchádzajúca 3.70 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 83.57 % vs. predchádzajúca 79.91 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 8 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 60 % na 123 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 28.6 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.29 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 41.7 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 84 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 123 tis. € | 77 tis. € | +59,9 % |
| EBITDA | 51 tis. € | 6 tis. € | +804,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 46 tis. € | 5 tis. € | +804,7 % |
| Čistý zisk | 35 tis. € | 3 tis. € | +11× |
| Aktíva | 121 tis. € | 98 tis. € | +22,5 % |
| Vlastné imanie | 101 tis. € | 79 tis. € | +28,1 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 28. 9. 2018
- Sídlo
- Thurzova 434/4, 03601, Martin
- Štatutárny orgán
- 2 2 osoby (po prihlásení)
- 28. 9. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie83.6%
- Cudzie zdroje16.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 123 tis. € | 121 tis. € | 101 tis. € | 51 tis. € | 35 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 77 tis. € | 98 tis. € | 79 tis. € | 6 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 99 tis. € | 108 tis. € | 76 tis. € | 14 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 176 tis. € | 198 tis. € | 121 tis. € | 9 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 316 tis. € | 368 tis. € | 115 tis. € | 43 tis. € | 33 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 186 tis. € | 163 tis. € | 82 tis. € | 99 tis. € | 76 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 512 tis. € | 115 tis. € | 80 tis. € | 96 tis. € | 75 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 37 tis. € | 77 tis. € | 12 tis. € | 9 tis. € | 7 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti28. 9. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
- 1Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 28. 9. 2018
- 2Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 28. 9. 2018
- 3Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 28. 9. 2018
- 4Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 28. 9. 2018
- 5Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 28. 9. 2018
- 6Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 28. 9. 2018
- 7Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 28. 9. 2018
- 8Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 28. 9. 2018
- 9Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 28. 9. 2018
- 10Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 28. 9. 2018
- 11Nákup, predaj alebo preprava zbraní a strelivaod 28. 9. 2018
- 12Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 28. 9. 2018
- 13Prevádzkovanie výdajne stravyod 28. 9. 2018
- 14Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 28. 9. 2018
- 15Finančný lízingod 28. 9. 2018
- 16Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 28. 9. 2018
- 17Záložneod 28. 9. 2018
- 18Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 28. 9. 2018
- 19Faktoring a forfaitingod 28. 9. 2018
- 20Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 28. 9. 2018
- 21Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 28. 9. 2018
- 22Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhuod 28. 9. 2018
- 23Vedenie účtovníctvaod 28. 9. 2018
- 24Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 28. 9. 2018
- 25Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 28. 9. 2018
- 26Služby požičovníod 28. 9. 2018
- 27Prenájom hnuteľných vecíod 28. 9. 2018
- 28Administratívne službyod 28. 9. 2018
- 29Verejné obstarávanieod 28. 9. 2018
- 30Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 28. 9. 2018
- 31Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 28. 9. 2018
- 32Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 28. 9. 2018
- 33Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 28. 9. 2018
- 34Poskytovanie služieb osobného charakteruod 28. 9. 2018
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51895421
- RÚZ ID
- 1802033
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 28. 9. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2019Najvyšší zaznamenaný obrat511 528 EUR · rok 2019
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 20. 12. 2018Registrácia platcu DPHSK2120847685