STANLEY´ S CATERING s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Stabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +9.3 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 60/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (203 tis. €), je dlhodobo stratová.
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
- EBITDA marža0,3 %
- ROA (návratnosť aktív)-2,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-4,6 %
- Zadlženosť45 %
- Kapitálová primeranosť55,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -1.29netIncome: -2 608revenue: 202 859prevNetIncome: -1 016
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 54.96equity: 56 250assets: 102 352
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 45.04equity: 56 250assets: 102 352
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 80.84revenueYoY: 9.33validHistoryYears: 7.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.335netMargin: -1.29ebitda: 679.00revenue: 202 859
Altman Z''-Score-0.84Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.08 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -3.25 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.04 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.28 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -2.55 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -2.55 % vs. predchádzajúce -0.93 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 45.04 % vs. predchádzajúce 50.97 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.98× vs. predchádzajúce 1.70×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -1.29 % vs. predchádzajúca -0.55 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 54.96 % vs. predchádzajúca 49.03 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 9 % na 203 tis. € — stabilný organický rast.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -1.3 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 55 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 203 tis. € | 186 tis. € | +9,3 % |
| EBITDA | 679 € | 214 € | +217,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 611 € | 193 € | +217,3 % |
| Čistý zisk | -3 tis. € | -1 tis. € | −156,7 % |
| Aktíva | 102 tis. € | 109 tis. € | −6,4 % |
| Vlastné imanie | 56 tis. € | 54 tis. € | +5,0 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 15. 9. 2018
- Sídlo
- Kochanovce 207, 06601, Kochanovce
- Štatutárny orgán
- 2 2 osoby (po prihlásení)
- 15. 9. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie55.0%
- Cudzie zdroje45.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 203 tis. € | 102 tis. € | 56 tis. € | 679 € | -3 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 186 tis. € | 109 tis. € | 54 tis. € | 214 € | -1 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 152 tis. € | 60 tis. € | 31 tis. € | -21 tis. € | -21 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 90 tis. € | 42 tis. € | 15 tis. € | -47 tis. € | -48 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 72 tis. € | 45 tis. € | 4 tis. € | -26 tis. € | -28 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 49 tis. € | 19 tis. € | 14 tis. € | 1 tis. € | 588 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 6 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | -2 tis. € | -2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti15. 9. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
- 1Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 15. 9. 2018
- 2Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 15. 9. 2018
- 3Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 15. 9. 2018
- 4Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 15. 9. 2018
- 5Poskytovanie služieb v rybárstveod 15. 9. 2018
- 6Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 15. 9. 2018
- 7Výroba potravinárskych výrobkovod 15. 9. 2018
- 8Výroba kŕmnych zmesíod 15. 9. 2018
- 9Výroba nápojovod 15. 9. 2018
- 10Textilná výrobaod 15. 9. 2018
- 11Odevná výrobaod 15. 9. 2018
- 12Spracovanie kožeod 15. 9. 2018
- 13Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 15. 9. 2018
- 14Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 15. 9. 2018
- 15Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 15. 9. 2018
- 16Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 15. 9. 2018
- 17Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 15. 9. 2018
- 18Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 15. 9. 2018
- 19Výroba bižutérie a suvenírovod 15. 9. 2018
- 20Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 15. 9. 2018
- 21Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 15. 9. 2018
- 22Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 15. 9. 2018
- 23Prípravné práce k realizácii stavbyod 15. 9. 2018
- 24Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 15. 9. 2018
- 25Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 15. 9. 2018
- 26Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 15. 9. 2018
- 27Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 15. 9. 2018
- 28Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 15. 9. 2018
- 29Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 15. 9. 2018
- 30Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 15. 9. 2018
- 31Kuriérske službyod 15. 9. 2018
- 32Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 15. 9. 2018
- 33Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 15. 9. 2018
- 34Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 15. 9. 2018
- 35Prevádzkovanie výdajne stravyod 15. 9. 2018
- 36Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 15. 9. 2018
- 37Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 15. 9. 2018
- 38Finančný lízingod 15. 9. 2018
- 39Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 15. 9. 2018
- 40Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 15. 9. 2018
- 41Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 15. 9. 2018
- 42Vedenie účtovníctvaod 15. 9. 2018
- 43Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 15. 9. 2018
- 44Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 15. 9. 2018
- 45Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 15. 9. 2018
- 46Dizajnérske činnostiod 15. 9. 2018
- 47Fotografické službyod 15. 9. 2018
- 48Služby požičovníod 15. 9. 2018
- 49Prenájom hnuteľných vecíod 15. 9. 2018
- 50Čistiace a upratovacie službyod 15. 9. 2018
- 51Administratívne službyod 15. 9. 2018
- 52Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 15. 9. 2018
- 53Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 15. 9. 2018
- 54Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 15. 9. 2018
- 55Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 15. 9. 2018
- 56Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 15. 9. 2018
- 57Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 15. 9. 2018
- 58Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 15. 9. 2018
- 59Poskytovanie služieb osobného charakteruod 15. 9. 2018
- 60Chov vybraných druhov zvieratod 15. 9. 2018
- 61Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predajaod 15. 9. 2018
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51899761
- RÚZ ID
- 1796327
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 15. 9. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat202 859 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 2. 3. 2020Registrácia platcu DPHSK2120840810
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna