BEAUTY–CARE s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Rast tržieb
Tržby medziročne narástli o 164 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 64/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (961 tis. €).
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
- EBITDA marža3,0 %
- ROA (návratnosť aktív)18,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)36,8 %
- Zadlženosť50 %
- Kapitálová primeranosť49,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 2.32netIncome: 22 333revenue: 960 874prevNetIncome: 9 882
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 49.66equity: 60 611assets: 122 043
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 50.34equity: 60 611assets: 122 043
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 135.19revenueYoY: 163.90validHistoryYears: 6.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 3.03netMargin: 2.32ebitda: 29 096revenue: 960 874
Altman Z''-Score4.73Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.98 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.35 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.36 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.04 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 18.30 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 18.30 % vs. predchádzajúce 8.18 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 50.34 % vs. predchádzajúce 68.33 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 7.87× vs. predchádzajúce 3.01×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.32 % vs. predchádzajúca 2.71 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 49.66 % vs. predchádzajúca 31.67 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 164 % na 961 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 2.3 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 50 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
ROA 18.3 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 961 tis. € | 364 tis. € | +163,9 % |
| EBITDA | 29 tis. € | 13 tis. € | +132,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 26 tis. € | 11 tis. € | +132,6 % |
| Čistý zisk | 22 tis. € | 10 tis. € | +126,0 % |
| Aktíva | 122 tis. € | 121 tis. € | +1,0 % |
| Vlastné imanie | 61 tis. € | 38 tis. € | +58,3 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 28. 9. 2018
- Sídlo
- Starozagorská 1389/19, 04023, Košice - mestská časť Sídlisko KVP
- Štatutárny orgán
- 2 2 osoby (po prihlásení)
- 28. 9. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie49.7%
- Cudzie zdroje50.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 961 tis. € | 122 tis. € | 61 tis. € | 29 tis. € | 22 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 364 tis. € | 121 tis. € | 38 tis. € | 13 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 80 tis. € | 50 tis. € | 28 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 41 tis. € | 50 tis. € | 17 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 30 tis. € | 44 tis. € | 14 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 13 tis. € | 32 tis. € | 11 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 9 tis. € | 9 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti28. 9. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
- 1Chov vybraných druhov zvieratod 28. 9. 2018
- 2Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 28. 9. 2018
- 3Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 28. 9. 2018
- 4Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 28. 9. 2018
- 5Poskytovanie služieb v rybárstveod 28. 9. 2018
- 6Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 28. 9. 2018
- 7Výroba potravinárskych výrobkovod 28. 9. 2018
- 8Výroba kŕmnych zmesíod 28. 9. 2018
- 9Výroba nápojovod 28. 9. 2018
- 10Textilná výrobaod 28. 9. 2018
- 11Odevná výrobaod 28. 9. 2018
- 12Spracovanie kožeod 28. 9. 2018
- 13Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickejod 28. 9. 2018
- 14Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 28. 9. 2018
- 15Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 28. 9. 2018
- 16Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálovod 28. 9. 2018
- 17Výroba koksu a rafinovaných produktovod 28. 9. 2018
- 18Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálovod 28. 9. 2018
- 19Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktovod 28. 9. 2018
- 20Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 28. 9. 2018
- 21Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úpravaod 28. 9. 2018
- 22Keramická výrobaod 28. 9. 2018
- 23Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 28. 9. 2018
- 24Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltuod 28. 9. 2018
- 25Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 28. 9. 2018
- 26Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 28. 9. 2018
- 27Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 28. 9. 2018
- 28Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 28. 9. 2018
- 29Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 28. 9. 2018
- 30Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 28. 9. 2018
- 31Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 28. 9. 2018
- 32Výroba bižutérie a suvenírovod 28. 9. 2018
- 33Výroba hudobných nástrojovod 28. 9. 2018
- 34Výroba hračiek a hierod 28. 9. 2018
- 35Výroba metiel, kief a maliarskeho náradiaod 28. 9. 2018
- 36Výroba sviečok a tieniacej technikyod 28. 9. 2018
- 37Výroba zdravotníckych pomôcokod 28. 9. 2018
- 38Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 28. 9. 2018
- 39Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 28. 9. 2018
- 40Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 28. 9. 2018
- 41Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 28. 9. 2018
- 42Prípravné práce k realizácii stavbyod 28. 9. 2018
- 43Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 28. 9. 2018
- 44Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 28. 9. 2018
- 45Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 28. 9. 2018
- 46Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 28. 9. 2018
- 47Nákup, predaj alebo preprava zbraní a strelivaod 28. 9. 2018
- 48Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 28. 9. 2018
- 49Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 28. 9. 2018
- 50Sťahovacie službyod 28. 9. 2018
- 51Prevádzka malých plavidielod 28. 9. 2018
- 52Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 28. 9. 2018
- 53Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a strelivaod 28. 9. 2018
- 54Prevádzkovanie úschovníod 28. 9. 2018
- 55Kuriérske službyod 28. 9. 2018
- 56Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 28. 9. 2018
- 57Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 28. 9. 2018
- 58Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 28. 9. 2018
- 59Prevádzkovanie výdajne stravyod 28. 9. 2018
- 60Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 28. 9. 2018
- 61Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 28. 9. 2018
- 62Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 28. 9. 2018
- 63Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 28. 9. 2018
- 64Finančný lízingod 28. 9. 2018
- 65Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 28. 9. 2018
- 66Záložneod 28. 9. 2018
- 67Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 28. 9. 2018
- 68Faktoring a forfaitingod 28. 9. 2018
- 69Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhuod 28. 9. 2018
- 70Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 28. 9. 2018
- 71Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu v rozsahu voľných živnostíod 28. 9. 2018
- 72Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhuod 28. 9. 2018
- 73Vedenie účtovníctvaod 28. 9. 2018
- 74Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 28. 9. 2018
- 75Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 28. 9. 2018
- 76Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzkyod 28. 9. 2018
- 77Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 28. 9. 2018
- 78Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 28. 9. 2018
- 79Zadávanie klinického skúšania liečivod 28. 9. 2018
- 80Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 28. 9. 2018
- 81Dizajnérske činnostiod 28. 9. 2018
- 82Fotografické službyod 28. 9. 2018
- 83Špecialista na prevenciu závažných priemyselných haváriíod 28. 9. 2018
- 84Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 28. 9. 2018
- 85Služby požičovníod 28. 9. 2018
- 86Prenájom hnuteľných vecíod 28. 9. 2018
- 87Informačná činnosťod 28. 9. 2018
- 88Čistiace a upratovacie službyod 28. 9. 2018
- 89Administratívne službyod 28. 9. 2018
- 90Verejné obstarávanieod 28. 9. 2018
- 91Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníod 28. 9. 2018
- 92Prevádzkovanie jaslíod 28. 9. 2018
- 93Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 28. 9. 2018
- 94Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 28. 9. 2018
- 95Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 28. 9. 2018
- 96Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a audituod 28. 9. 2018
- 97Dopravná zdravotná službaod 28. 9. 2018
- 98Prevádzkovanie vodnej záchrannej službyod 28. 9. 2018
- 99Poskytovanie sociálnych služiebod 28. 9. 2018
- 100Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 28. 9. 2018
- 101Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 28. 9. 2018
- 102Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 28. 9. 2018
- 103Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 28. 9. 2018
- 104Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 28. 9. 2018
- 105Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 28. 9. 2018
- 106Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 28. 9. 2018
- 107Poskytovanie služieb osobného charakteruod 28. 9. 2018
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51969122
- RÚZ ID
- 1803995
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 28. 9. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat960 874 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 1. 10. 2022Registrácia platcu DPHSK2120851150
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna