Nine Rocks Games s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Rast tržieb
Tržby medziročne narástli o 10 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 89/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (4,2 mil. €), je zisková.
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža23,9 %
- ROA (návratnosť aktív)14,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)22,4 %
- Zadlženosť35 %
- Kapitálová primeranosť65,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 9.14netIncome: 383 776revenue: 4 198 176prevNetIncome: 426 867
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 65.28equity: 1 713 326assets: 2 624 741
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 34.72equity: 1 713 326assets: 2 624 741
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 19.33revenueYoY: 10.28validHistoryYears: 6.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 23.89netMargin: 9.14ebitda: 1 002 826revenue: 4 198 176
Altman Z''-Score7.52Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.28 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.08 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.18 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.97 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 14.62 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 14.62 % vs. predchádzajúce 21.39 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 34.72 % vs. predchádzajúce 33.36 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.60× vs. predchádzajúce 1.91×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 9.14 % vs. predchádzajúca 11.21 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 65.28 % vs. predchádzajúca 66.64 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 8 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 10 % na 4.2 mil. € — stabilný organický rast.
- Pozitívne
Čistá marža 9.1 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
EBITDA marža 23.9 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 65 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 4,2 mil. € | 3,8 mil. € | +10,3 % |
| EBITDA | 1,0 mil. € | 951 tis. € | +5,4 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 903 tis. € | 856 tis. € | +5,4 % |
| Čistý zisk | 384 tis. € | 427 tis. € | −10,1 % |
| Aktíva | 2,6 mil. € | 2,0 mil. € | +31,6 % |
| Vlastné imanie | 1,7 mil. € | 1,3 mil. € | +28,9 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 19. 9. 2018
- Sídlo
- Prievozská 6A, 82109, Bratislava - mestská časť Ružinov
- Štatutárny orgán
- 2 2 osoby (po prihlásení)
- 19. 9. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie65.3%
- Cudzie zdroje34.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 4,2 mil. € | 2,6 mil. € | 1,7 mil. € | 1,0 mil. € | 384 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 3,8 mil. € | 2,0 mil. € | 1,3 mil. € | 951 tis. € | 427 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 3,6 mil. € | 1,4 mil. € | 903 tis. € | 802 tis. € | 408 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 2,7 mil. € | 1,2 mil. € | 494 tis. € | 519 tis. € | 196 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 764 tis. € | 825 tis. € | 298 tis. € | 283 tis. € | 195 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 1,7 mil. € | 1,0 mil. € | 102 tis. € | 287 tis. € | 65 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | — | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | — | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla1. 10. 2020 → 24. 10. 2020
Hviezdoslavovo nám. 13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Založenie spoločnosti19. 9. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena19. 9. 2018 → 7. 5. 2020
AGN Slovakia s. r. o.
- Zmena sídla19. 9. 2018 → 30. 9. 2020
Laurinská 18, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
- 1Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 8. 5. 2020
- 2Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 8. 5. 2020
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 8. 5. 2020
- 4prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov s poskytovaním výlučne základných služieb zabezpečujúcich bežnú prevádzku nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov.od 19. 9. 2018
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51969904
- RÚZ ID
- 1798498
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 19. 9. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat4 198 176 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 1. 10. 2020Zmena sídlaHviezdoslavovo nám. 13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 15. 4. 2020Registrácia platcu DPHSK2120844792
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 19. 9. 2018Zmena obchodného mena→ AGN Slovakia s. r. o.
- 19. 9. 2018Zmena sídlaLaurinská 18, Bratislava - mestská časť Staré Mesto