IMPLEO, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 34 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 64/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje tržby (630 tis. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 28. 11. 2018
- Sídlo
- Ulica na Kamenici 3100/30, 97101, Prievidza
- EBITDA marža8,3 %
- ROA (návratnosť aktív)11,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)52,9 %
- Zadlženosť79 %
- Kapitálová primeranosť21,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 5.62netIncome: 35 403revenue: 630 110prevNetIncome: 15 741
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 21.17equity: 66 929assets: 316 188
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 78.83equity: 66 929assets: 316 188
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 163.44revenueYoY: 33.84validHistoryYears: 7.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 8.29netMargin: 5.62ebitda: 52 238revenue: 630 110
Altman Z''-Score2.39Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.42 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.75 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.94 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.28 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 11.20 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 11.20 % vs. predchádzajúce 6.10 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 78.83 % vs. predchádzajúce 87.79 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.99× vs. predchádzajúce 1.82×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 5.62 % vs. predchádzajúca 3.34 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 21.17 % vs. predchádzajúca 12.21 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 34 % na 630 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 5.6 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 21 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Pozitívne
ROA 11.2 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 630 tis. € | 471 tis. € | +33,8 % |
| EBITDA | 52 tis. € | 28 tis. € | +84,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 47 tis. € | 26 tis. € | +84,1 % |
| Čistý zisk | 35 tis. € | 16 tis. € | +124,9 % |
| Aktíva | 316 tis. € | 258 tis. € | +22,5 % |
| Vlastné imanie | 67 tis. € | 32 tis. € | +112,3 % |
- 28. 11. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie21.2%
- Cudzie zdroje78.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 630 tis. € | 316 tis. € | 67 tis. € | 52 tis. € | 35 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 471 tis. € | 258 tis. € | 32 tis. € | 28 tis. € | 16 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 291 tis. € | 253 tis. € | 16 tis. € | 26 tis. € | 15 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 106 tis. € | 390 tis. € | 2 tis. € | -18 tis. € | -27 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 232 tis. € | 266 tis. € | 29 tis. € | 20 tis. € | 14 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 114 tis. € | 52 tis. € | 27 tis. € | 26 tis. € | 20 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 2 tis. € | 7 tis. € | 7 tis. € | -378 € | -379 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti28. 11. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla28. 11. 2018 → 5. 11. 2020
Bernolákova 632/11, Nováky
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravyod 26. 9. 2025
- 2Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 5. 9. 2019
- 3Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 28. 11. 2018
- 4Sťahovacie službyod 28. 11. 2018
- 5Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 28. 11. 2018
- 6Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 28. 11. 2018
- 7Vedenie účtovníctvaod 28. 11. 2018
- 8Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 28. 11. 2018
- 9Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 28. 11. 2018
- 10Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 28. 11. 2018
- 11Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 28. 11. 2018
- 12Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 28. 11. 2018
- 13Prenájom hnuteľných vecíod 28. 11. 2018
- 14Informačná činnosťod 28. 11. 2018
- 15Čistiace a upratovacie službyod 28. 11. 2018
- 16Administratívne službyod 28. 11. 2018
- 17Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníod 28. 11. 2018
- 18Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 28. 11. 2018
- 19Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 28. 11. 2018
- 20Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 28. 11. 2018
- 21Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 28. 11. 2018
- 22Služby požičovníod 28. 11. 2018
- 23Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 28. 11. 2018
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/52070131
- RÚZ ID
- 1810235
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 28. 11. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat630 110 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 10. 6. 2019Registrácia platcu DPHSK2120888803
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 28. 11. 2018Zmena sídlaBernolákova 632/11, Nováky