Labyrinth Labs s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 86 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 55/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje významné tržby (8,9 mil. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 11. 12. 2018
- Sídlo
- Račianska 78, 83102, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- EBITDA marža5,3 %
- ROA (návratnosť aktív)10,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)32,3 %
- Zadlženosť67 %
- Kapitálová primeranosť33,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 3.41netIncome: 302 618revenue: 8 877 118prevNetIncome: 383 486
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 33.07equity: 935 496assets: 2 828 500
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 66.93equity: 935 496assets: 2 828 500
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 67.68revenueYoY: 86.01validHistoryYears: 7.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 5.30netMargin: 3.41ebitda: 470 346revenue: 8 877 118
Altman Z''-Score3.18Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.65 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.06 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.95 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.52 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 10.70 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 10.70 % vs. predchádzajúce 24.92 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 66.93 % vs. predchádzajúce 58.87 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 3.14× vs. predchádzajúce 3.10×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 3.41 % vs. predchádzajúca 8.04 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 33.07 % vs. predchádzajúca 41.13 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 8 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 86 % na 8.9 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 3.4 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 33 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
ROA 10.7 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 8,9 mil. € | 4,8 mil. € | +86,0 % |
| EBITDA | 470 tis. € | 505 tis. € | −6,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 423 tis. € | 455 tis. € | −6,9 % |
| Čistý zisk | 303 tis. € | 383 tis. € | −21,1 % |
| Aktíva | 2,8 mil. € | 1,5 mil. € | +83,8 % |
| Vlastné imanie | 935 tis. € | 633 tis. € | +47,8 % |
- 11. 12. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie33.1%
- Cudzie zdroje66.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 8,9 mil. € | 2,8 mil. € | 935 tis. € | 470 tis. € | 303 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 4,8 mil. € | 1,5 mil. € | 633 tis. € | 505 tis. € | 383 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 2,8 mil. € | 761 tis. € | 249 tis. € | 114 tis. € | 76 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 1,0 mil. € | 448 tis. € | 173 tis. € | -21 tis. € | -11 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 715 tis. € | 359 tis. € | 184 tis. € | 83 tis. € | 65 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 630 tis. € | 319 tis. € | 119 tis. € | 98 tis. € | 73 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 399 tis. € | 129 tis. € | 47 tis. € | 42 tis. € | 32 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 16 tis. € | 15 tis. € | -72 € | -72 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti11. 12. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla11. 12. 2018 → 25. 3. 2021
Pri Bielom Kríži 9, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
- 1Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 11. 12. 2018
- 2Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 11. 12. 2018
- 3Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 11. 12. 2018
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 11. 12. 2018
- 5Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 11. 12. 2018
- 6Administratívne službyod 11. 12. 2018
- 7Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 11. 12. 2018
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/52071391
- RÚZ ID
- 1812601
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 11. 12. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat8 877 118 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 15. 3. 2019Registrácia platcu DPHSK2120892411
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 11. 12. 2018Zmena sídlaPri Bielom Kríži 9, Bratislava - mestská časť Nové Mesto