Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

DEETY j. s. a.

aktívna
Černyševského 10, 85101, Bratislava - mestská časť Petržalka
bývalá registrácia podľa §7a, od 5. 9. 2025
125Bývalý platca DPH
Tržby (2024)50 tis. €
Zisk (2024)-700 €
98,9 %vs 2023
Vlastné imanie (2024)-132 tis. €
0,5 %vs 2023
Zadlženosť (2024)502 %
15,9 %Vysokávs 2023
ROE (2024)0.5 %
98,9 %Slabévs 2023

Záporné vlastné imanie

Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.

Skóre 15/100

Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.

Súhrn

Firma dosahuje malé tržby (50 tis. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.

Stratováfirma má negatívny čistý zisk
Záporné imaniezáväzky prevyšujú majetok
Základné informácie
Právna forma
125
Dátum vzniku
29. 12. 2018
Sídlo
Černyševského 10, 85101, Bratislava - mestská časť Petržalka
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2024)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža-0,5 %
  • ROA (návratnosť aktív)-2,1 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)
  • Zadlženosť502 %
  • Kapitálová primeranosť-401,8 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje malé tržby (50 tis. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
15/ 100Riziková
Ziskovosť4 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: -1.41
  • netIncome: -700.00
  • revenue: 49 700
  • prevNetIncome: -63 827
Kapitál0 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: -401.75
  • equity: -131 654
  • assets: 32 770
Zadlženosť0 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: 501.75
  • equity: -131 654
  • assets: 32 770
Rast10 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR:
  • revenueYoY:
  • validHistoryYears: 1.00
Efektivita1 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: -0.517
  • netMargin: -1.41
  • ebitda: -257.00
  • revenue: 49 700
Altman Z''-Score-21.99Distress zóna

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.56-7.91aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.26-13.20aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.72-0.04aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.05-0.84presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score3 / 6stabilná

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = -2.14 %
    nesplnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -2.14 % vs. predchádzajúce -241.92 %.
    splnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť 501.75 % vs. predchádzajúce 596.74 %.
    splnené
  • Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.
    nedostupné
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.
    nedostupné
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -401.75 % vs. predchádzajúca -496.74 %.
    splnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • Mikrofirma (tržby 49700 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
  • Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
  • Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Info

    Tržby za 2024: 50 tis. €. Bez medziročného porovnania (chýbajú dáta za predchádzajúci rok).

  • Riziko

    Firma je v strate (čistá marža -1.4 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.

  • Riziko

    Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.

Finančný prehľad (2024)
Položka20242023Zmena
Tržby50 tis. €
EBITDA-257 €-64 tis. €+99,6 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)-231 €-57 tis. €+99,6 %
Čistý zisk-700 €-64 tis. €+98,9 %
Aktíva33 tis. €26 tis. €+24,2 %
Vlastné imanie-132 tis. €-131 tis. €−0,5 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Vzťahy a prepojenia
žiadne dátav štatutárnych orgánoch
cez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 29. 12. 2018Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
  • 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby