troják s. r. o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -9.8 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 74/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (106 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 21. 12. 2018
- Sídlo
- Kvetná 1022/7, 82108, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža6,3 %
- ROA (návratnosť aktív)14,4 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)16,1 %
- Zadlženosť11 %
- Kapitálová primeranosť89,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 4.90netIncome: 5 179revenue: 105 617prevNetIncome: 4 885
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 89.31equity: 32 153assets: 36 002
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 10.69equity: 32 153assets: 36 002
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 6.02revenueYoY: -9.77validHistoryYears: 7.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 6.29netMargin: 4.90ebitda: 6 647revenue: 105 617
Altman Z''-Score14.04Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.76 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.46 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.05 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 8.77 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 14.39 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 14.39 % vs. predchádzajúce 16.13 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 10.69 % vs. predchádzajúce 10.94 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.93× vs. predchádzajúce 3.86×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 4.90 % vs. predchádzajúca 4.17 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 89.31 % vs. predchádzajúca 89.06 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 8 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Upozornenie
Tržby medziročne klesli o 10 % na 106 tis. €. Môže ísť o sezónny výkyv alebo stratu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 4.9 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 89 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 14.4 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 106 tis. € | 117 tis. € | −9,8 % |
| EBITDA | 7 tis. € | 6 tis. € | +5,8 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 6 tis. € | 6 tis. € | +5,8 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 5 tis. € | +6,0 % |
| Aktíva | 36 tis. € | 30 tis. € | +18,9 % |
| Vlastné imanie | 32 tis. € | 27 tis. € | +19,2 % |
- 21. 12. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie89.3%
- Cudzie zdroje10.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 106 tis. € | 36 tis. € | 32 tis. € | 7 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 117 tis. € | 30 tis. € | 27 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 103 tis. € | 25 tis. € | 22 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 98 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 103 tis. € | 17 tis. € | 14 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 98 tis. € | 22 tis. € | 10 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 74 tis. € | 15 tis. € | 7 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | — | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti21. 12. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
- 1Dizajnérske činnostiod 21. 12. 2018
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 21. 12. 2018
- 3Prenájom hnuteľných vecíod 21. 12. 2018
- 4Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 21. 12. 2018
- 5Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 21. 12. 2018
- 6Fotografické službyod 21. 12. 2018
- 7Poskytovanie služieb osobného charakteruod 21. 12. 2018
- 8Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 21. 12. 2018
- 9Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 21. 12. 2018
- 10Administratívne službyod 21. 12. 2018
- 11Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 21. 12. 2018
- 12Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 21. 12. 2018
- 13Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 21. 12. 2018
- 14Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 21. 12. 2018
- 15Výroba bižutérie a suvenírovod 21. 12. 2018
- 16Textilná výrobaod 21. 12. 2018
- 17Odevná výrobaod 21. 12. 2018
- 18Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuviod 21. 12. 2018
- 19Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 21. 12. 2018
- 20Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 21. 12. 2018
- 21Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálovod 21. 12. 2018
- 22Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 21. 12. 2018
- 23Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úpravaod 21. 12. 2018
- 24Keramická výrobaod 21. 12. 2018
- 25Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 21. 12. 2018
- 26Výroba sviečok a tieniacej technikyod 21. 12. 2018
- 27Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 21. 12. 2018
- 28Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 21. 12. 2018
- 29Sťahovacie službyod 21. 12. 2018
- 30Kuriérske službyod 21. 12. 2018
- 31Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 21. 12. 2018
- 32Čistiace a upratovacie službyod 21. 12. 2018
- 33Vedenie účtovníctvaod 21. 12. 2018
- 34Informačná činnosťod 21. 12. 2018
- 35Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 21. 12. 2018
- 36Prípravné práce k realizácii stavbyod 21. 12. 2018
- 37Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 21. 12. 2018
- 38Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 21. 12. 2018
- 39Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 21. 12. 2018
- 40Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 21. 12. 2018
- 41Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 21. 12. 2018
- 42Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 21. 12. 2018
- 43Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 21. 12. 2018
- 44Chov vybraných druhov zvieratod 21. 12. 2018
- 45Výroba kŕmnych zmesíod 21. 12. 2018
- 46Výroba potravinárskych výrobkovod 21. 12. 2018
- 47Verejné obstarávanieod 21. 12. 2018
- 48Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 21. 12. 2018
- 49Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 21. 12. 2018
- 50Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 21. 12. 2018
- 51Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 21. 12. 2018
- 52Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 21. 12. 2018
- 53Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 21. 12. 2018
- 54Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 21. 12. 2018
- 55Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a audituod 21. 12. 2018
- 56Poskytovanie sociálnych služiebod 21. 12. 2018
- 57Služby požičovníod 21. 12. 2018
- 58Výroba nápojovod 21. 12. 2018
- 59Spracovanie kožeod 21. 12. 2018
- 60Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 21. 12. 2018
- 61Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltuod 21. 12. 2018
- 62Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 21. 12. 2018
- 63Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 21. 12. 2018
- 64Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 21. 12. 2018
- 65Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 21. 12. 2018
- 66Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 21. 12. 2018
- 67Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 21. 12. 2018
- 68Výroba hudobných nástrojovod 21. 12. 2018
- 69Výroba hračiek a hierod 21. 12. 2018
- 70Výroba metiel, kief a maliarskeho náradiaod 21. 12. 2018
- 71Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a strelivaod 21. 12. 2018
- 72Prevádzkovanie úschovníod 21. 12. 2018
- 73Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 21. 12. 2018
- 74Zadávanie klinického skúšania liečivod 21. 12. 2018
- 75Špecialista na prevenciu závažných priemyselných haváriíod 21. 12. 2018
- 76Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 21. 12. 2018
- 77Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 21. 12. 2018
- 78Prevádzkovanie jaslíod 21. 12. 2018
- 79Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 21. 12. 2018
- 80Nákup, predaj alebo preprava zbraní a strelivaod 21. 12. 2018
- 81Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 21. 12. 2018
- 82Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníod 21. 12. 2018
- 83Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 21. 12. 2018
- 84Prevádzka malých plavidielod 21. 12. 2018
- 85Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 21. 12. 2018
- 86Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 21. 12. 2018
- 87Prevádzkovanie výdajne stravyod 21. 12. 2018
- 88Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 21. 12. 2018
- 89Finančný lízingod 21. 12. 2018
- 90Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 21. 12. 2018
- 91Záložneod 21. 12. 2018
- 92Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 21. 12. 2018
- 93Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 21. 12. 2018
- 94Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhuod 21. 12. 2018
- 95Dopravná zdravotná službaod 21. 12. 2018
- 96Prevádzkovanie vodnej záchrannej službyod 21. 12. 2018
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/52114643
- RÚZ ID
- 1811745
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 21. 12. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat117 047 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 1. 1. 2020Registrácia platcu DPHSK2120898340
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna