WEMBLEY CONSULTING, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 191 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 52/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (1,7 mil. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 7. 2. 2019
- Sídlo
- Kopčianska 10, 85101, Bratislava - mestská časť Petržalka
- EBITDA marža-0,1 %
- ROA (návratnosť aktív)60,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)75,3 %
- Zadlženosť20 %
- Kapitálová primeranosť79,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.781netIncome: 13 274revenue: 1 699 285prevNetIncome: -3 174
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 79.89equity: 17 627assets: 22 065
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 20.11equity: 17 627assets: 22 065
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 255.33revenueYoY: 190.74validHistoryYears: 6.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -0.109netMargin: 0.781ebitda: -1 849revenue: 1 699 285
Altman Z''-Score7.13Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.57 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.87 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.48 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 4.17 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 60.16 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 60.16 % vs. predchádzajúce -0.20 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 20.11 % vs. predchádzajúce 99.73 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 77.01× vs. predchádzajúce 0.36×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.78 % vs. predchádzajúca -0.54 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 79.89 % vs. predchádzajúca 0.27 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 99 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 191 % na 1.7 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.8 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 80 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 60.2 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,7 mil. € | 584 tis. € | +190,7 % |
| EBITDA | -2 tis. € | -48 tis. € | +96,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -2 tis. € | -43 tis. € | +96,1 % |
| Čistý zisk | 13 tis. € | -3 tis. € | +518,2 % |
| Aktíva | 22 tis. € | 1,6 mil. € | −98,6 % |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 4 tis. € | +304,8 % |
- 7. 2. 2019Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie79.9%
- Cudzie zdroje20.1%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 1,7 mil. € | 22 tis. € | 18 tis. € | -2 tis. € | 13 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 584 tis. € | 1,6 mil. € | 4 tis. € | -48 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 967 tis. € | 1,8 mil. € | 8 tis. € | -52 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 1,8 mil. € | 5 tis. € | -2 tis. € | 179 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 384 tis. € | 488 tis. € | 5 tis. € | -2 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 1,1 mil. € | 333 tis. € | 8 tis. € | 3 tis. € | 129 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 3 tis. € | 866 tis. € | 8 tis. € | 2 tis. € | 3 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 1 osobou a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti7. 2. 2019
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena7. 2. 2019 → 15. 5. 2019
Mersch s. r. o.
- Zmena sídla7. 2. 2019 → 15. 5. 2019
Klincová 37, Bratislava - mestská časť Ružinov
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 7. 2. 2019
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 7. 2. 2019
- 3Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 7. 2. 2019
- 4Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 7. 2. 2019
- 5Administratívne službyod 7. 2. 2019
- 6Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 7. 2. 2019
- 7Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 7. 2. 2019
- 8Prenájom hnuteľných vecíod 7. 2. 2019
- 9Prípravné práce k realizácii stavbyod 7. 2. 2019
- 10Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 7. 2. 2019
- 11Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 7. 2. 2019
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/52118461
- RÚZ ID
- 1820507
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 7. 2. 2019Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat1 699 285 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 7. 2. 2019Zmena obchodného mena→ Mersch s. r. o.
- 7. 2. 2019Zmena sídlaKlincová 37, Bratislava - mestská časť Ružinov