SAFETY collection s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 19 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 78/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (1,2 mil. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 3. 1. 2019
- Sídlo
- Kalinčiakova 48, 90301, Senec
- EBITDA marža12,4 %
- ROA (návratnosť aktív)18,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)45,1 %
- Zadlženosť58 %
- Kapitálová primeranosť42,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 6.92netIncome: 82 077revenue: 1 186 783prevNetIncome: 34 430
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 41.97equity: 181 930assets: 433 456
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 58.03equity: 181 930assets: 433 456
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 135.06revenueYoY: 18.90validHistoryYears: 6.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 12.40netMargin: 6.92ebitda: 147 124revenue: 1 186 783
Altman Z''-Score4.85Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.83 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.33 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.94 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.76 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 18.94 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 18.94 % vs. predchádzajúce 10.11 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 58.03 % vs. predchádzajúce 70.69 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.74× vs. predchádzajúce 2.93×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 6.92 % vs. predchádzajúca 3.45 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 41.97 % vs. predchádzajúca 29.31 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 6 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 19 % na 1.2 mil. € — stabilný organický rast.
- Pozitívne
Čistá marža 6.9 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 42 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
ROA 18.9 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,2 mil. € | 998 tis. € | +18,9 % |
| EBITDA | 147 tis. € | 83 tis. € | +77,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 132 tis. € | 74 tis. € | +77,9 % |
| Čistý zisk | 82 tis. € | 34 tis. € | +138,4 % |
| Aktíva | 433 tis. € | 341 tis. € | +27,2 % |
| Vlastné imanie | 182 tis. € | 100 tis. € | +82,2 % |
- 3. 1. 2019Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie42.0%
- Cudzie zdroje58.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 1,2 mil. € | 433 tis. € | 182 tis. € | 147 tis. € | 82 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 998 tis. € | 341 tis. € | 100 tis. € | 83 tis. € | 34 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 958 tis. € | 196 tis. € | 65 tis. € | 90 tis. € | 50 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 789 tis. € | 318 tis. € | 15 tis. € | 43 tis. € | 16 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 203 tis. € | 54 tis. € | -888 € | 6 tis. € | -103 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 17 tis. € | 21 tis. € | -785 € | -5 tis. € | -6 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti3. 1. 2019
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena3. 1. 2019 → 17. 8. 2020
DUAL Safety s.r.o.
- Zmena sídla3. 1. 2019 → 17. 8. 2020
Turnianska 104, Senec
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
Predmet podnikania
- 1Čistiace a upratovacie službyod 26. 7. 2019
- 2Vedenie účtovníctvaod 26. 7. 2019
- 3Prípravné práce k realizácii stavbyod 26. 7. 2019
- 4Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 26. 7. 2019
- 5Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 26. 7. 2019
- 6Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 3. 1. 2019
- 7Administratívne službyod 3. 1. 2019
- 8Textilná výrobaod 3. 1. 2019
- 9Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živností ( veľkoobchod )od 3. 1. 2019
- 10Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 3. 1. 2019
- 11Odevná výrobaod 3. 1. 2019
- 12Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 3. 1. 2019
- 13Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 3. 1. 2019
- 14Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 3. 1. 2019
- 15Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 3. 1. 2019
- 16Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 3. 1. 2019
- 17Informačná činnosťod 3. 1. 2019
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/52120015
- RÚZ ID
- 1818999
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 3. 1. 2019Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat1 186 783 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 21. 10. 2019Registrácia platcu DPHSK2120900419
- 3. 1. 2019Zmena obchodného mena→ DUAL Safety s.r.o.
- 3. 1. 2019Zmena sídlaTurnianska 104, Senec