TIHIFOL s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 18 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 73/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (189 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 15. 2. 2019
- Sídlo
- Farský Rad 479, 93013, Trhová Hradská
- EBITDA marža8,1 %
- ROA (návratnosť aktív)11,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)26,6 %
- Zadlženosť58 %
- Kapitálová primeranosť42,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 6.01netIncome: 11 330revenue: 188 631prevNetIncome: 10 014
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 42.45equity: 42 591assets: 100 341
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 57.55equity: 42 591assets: 100 341
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 30.61revenueYoY: 18.50validHistoryYears: 6.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 8.06netMargin: 6.01ebitda: 15 207revenue: 188 631
Altman Z''-Score3.70Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.84 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.22 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.87 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.77 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 11.29 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 11.29 % vs. predchádzajúce 17.03 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 57.55 % vs. predchádzajúce 46.85 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.88× vs. predchádzajúce 2.71×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 6.01 % vs. predchádzajúca 6.29 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 42.45 % vs. predchádzajúca 53.15 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 18 % na 189 tis. € — stabilný organický rast.
- Pozitívne
Čistá marža 6.0 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 42 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
ROA 11.3 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 189 tis. € | 159 tis. € | +18,5 % |
| EBITDA | 15 tis. € | 13 tis. € | +17,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 14 tis. € | 12 tis. € | +17,0 % |
| Čistý zisk | 11 tis. € | 10 tis. € | +13,1 % |
| Aktíva | 100 tis. € | 59 tis. € | +70,6 % |
| Vlastné imanie | 43 tis. € | 31 tis. € | +36,2 % |
- 15. 2. 2019Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie42.4%
- Cudzie zdroje57.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 189 tis. € | 100 tis. € | 43 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 159 tis. € | 59 tis. € | 31 tis. € | 13 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 124 tis. € | 31 tis. € | 21 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 124 tis. € | 24 tis. € | 17 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 95 tis. € | 18 tis. € | 11 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 50 tis. € | 14 tis. € | 5 tis. € | 691 € | 349 € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | — | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti15. 2. 2019
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 15. 2. 2019
- 2Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 15. 2. 2019
- 3Poskytovanie služieb osobného charakteruod 15. 2. 2019
- 4Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 15. 2. 2019
- 5Prípravné práce k realizácii stavbyod 15. 2. 2019
- 6Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 15. 2. 2019
- 7Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 15. 2. 2019
- 8Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 15. 2. 2019
- 9Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 15. 2. 2019
- 10Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 15. 2. 2019
- 11Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 15. 2. 2019
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/52160807
- RÚZ ID
- 1828347
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 15. 2. 2019Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat188 631 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 2. 3. 2020Registrácia platcu DPHSK2120970478
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna