GLOB GROUP EU s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 1100 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 93/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (672 €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 16. 2. 2019
- Sídlo
- Vinné 6002, 07231, Vinné
- EBITDA marža100,0 %
- ROA (návratnosť aktív)5,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)6,6 %
- Zadlženosť12 %
- Kapitálová primeranosť88,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 49.40netIncome: 332.00revenue: 672.00prevNetIncome: -284.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 88.13equity: 5 048assets: 5 728
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 11.87equity: 5 048assets: 5 728
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 1 100validHistoryYears: 2.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 100.00netMargin: 49.40ebitda: 672.00revenue: 672.00
Altman Z''-Score10.23Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.73 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.03 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.67 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 7.79 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 5.80 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 5.80 % vs. predchádzajúce -5.62 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 11.87 % vs. predchádzajúce 6.72 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.12× vs. predchádzajúce 0.01×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 49.40 % vs. predchádzajúca -507.14 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 88.13 % vs. predchádzajúca 93.28 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 672 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Tržby +1100 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 1100 % na 672 €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 49.4 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.49 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 100.0 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 88 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 672 € | 56 € | +11× |
| EBITDA | 672 € | 56 € | +11× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 605 € | 50 € | +11× |
| Čistý zisk | 332 € | -284 € | +216,9 % |
| Aktíva | 6 tis. € | 5 tis. € | +13,3 % |
| Vlastné imanie | 5 tis. € | 5 tis. € | +7,0 % |
- 16. 2. 2019Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie88.1%
- Cudzie zdroje11.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 672 € | 6 tis. € | 5 tis. € | 672 € | 332 € | EUR |
| 2024 | Riadna | 56 € | 5 tis. € | 5 tis. € | 56 € | -284 € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | — | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | — | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | — | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | — | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | — | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti16. 2. 2019
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predajaod 16. 2. 2019
- 2Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 16. 2. 2019
- 3Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 16. 2. 2019
- 4Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 16. 2. 2019
- 5Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 16. 2. 2019
- 6Poskytovanie služieb v rybárstveod 16. 2. 2019
- 7Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 16. 2. 2019
- 8Výroba potravinárskych výrobkovod 16. 2. 2019
- 9Výroba kŕmnych zmesíod 16. 2. 2019
- 10Výroba nápojovod 16. 2. 2019
- 11Textilná výrobaod 16. 2. 2019
- 12Odevná výrobaod 16. 2. 2019
- 13Spracovanie kožeod 16. 2. 2019
- 14Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 16. 2. 2019
- 15Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 16. 2. 2019
- 16Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 16. 2. 2019
- 17Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 16. 2. 2019
- 18Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 16. 2. 2019
- 19Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 16. 2. 2019
- 20Výroba bižutérie a suvenírovod 16. 2. 2019
- 21Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 16. 2. 2019
- 22Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 16. 2. 2019
- 23Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 16. 2. 2019
- 24Prípravné práce k realizácii stavbyod 16. 2. 2019
- 25Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 16. 2. 2019
- 26Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 16. 2. 2019
- 27Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 16. 2. 2019
- 28Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 16. 2. 2019
- 29Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 16. 2. 2019
- 30Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 16. 2. 2019
- 31Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 16. 2. 2019
- 32Kuriérske službyod 16. 2. 2019
- 33Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 16. 2. 2019
- 34Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 16. 2. 2019
- 35Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 16. 2. 2019
- 36Prevádzkovanie výdajne stravyod 16. 2. 2019
- 37Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 16. 2. 2019
- 38Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 16. 2. 2019
- 39Finančný lízingod 16. 2. 2019
- 40Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 16. 2. 2019
- 41Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 16. 2. 2019
- 42Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 16. 2. 2019
- 43Vedenie účtovníctvaod 16. 2. 2019
- 44Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 16. 2. 2019
- 45Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 16. 2. 2019
- 46Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 16. 2. 2019
- 47Dizajnérske činnostiod 16. 2. 2019
- 48Fotografické službyod 16. 2. 2019
- 49Služby požičovníod 16. 2. 2019
- 50Prenájom hnuteľných vecíod 16. 2. 2019
- 51Čistiace a upratovacie službyod 16. 2. 2019
- 52Administratívne službyod 16. 2. 2019
- 53Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 16. 2. 2019
- 54Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 16. 2. 2019
- 55Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 16. 2. 2019
- 56Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 16. 2. 2019
- 57Chov vybraných druhov zvieratod 16. 2. 2019
- 58Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 16. 2. 2019
- 59Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 16. 2. 2019
- 60Poskytovanie služieb osobného charakteruod 16. 2. 2019
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/52175499
- RÚZ ID
- 1826927
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 16. 2. 2019Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat672 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna