RIN GO, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 17 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 54/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje malé tržby (88 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 23. 3. 2019
- Sídlo
- Abrahámska 1345, 92521, Sládkovičovo
- EBITDA marža4,7 %
- ROA (návratnosť aktív)1,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)2,2 %
- Zadlženosť47 %
- Kapitálová primeranosť52,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 2.98netIncome: 2 615revenue: 87 614prevNetIncome: 157.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 52.77equity: 118 197assets: 223 964
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 47.23equity: 118 197assets: 223 964
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -39.19revenueYoY: 16.64validHistoryYears: 5.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 4.66netMargin: 2.98ebitda: 4 084revenue: 87 614
Altman Z''-Score2.37Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.04 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.06 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.10 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.17 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.17 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.17 % vs. predchádzajúce 0.09 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 47.23 % vs. predchádzajúce 30.15 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.39× vs. predchádzajúce 0.45×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.98 % vs. predchádzajúca 0.21 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 52.77 % vs. predchádzajúca 69.85 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 6 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 17 % na 88 tis. € — stabilný organický rast.
- Info
Čistá marža len 3.0 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 53 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 88 tis. € | 75 tis. € | +16,6 % |
| EBITDA | 4 tis. € | 9 tis. € | −57,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 4 tis. € | 9 tis. € | −57,0 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 157 € | +16× |
| Aktíva | 224 tis. € | 165 tis. € | +35,3 % |
| Vlastné imanie | 118 tis. € | 116 tis. € | +2,3 % |
- 23. 3. 2019Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie52.8%
- Cudzie zdroje47.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 88 tis. € | 224 tis. € | 118 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 75 tis. € | 165 tis. € | 116 tis. € | 9 tis. € | 157 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 470 tis. € | 139 tis. € | 35 tis. € | 2 tis. € | 800 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 474 tis. € | 139 tis. € | 35 tis. € | 701 € | 11 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 641 tis. € | 161 tis. € | 33 tis. € | 1 tis. € | 393 € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | — | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti23. 3. 2019
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
Predmet podnikania
- 1Administratívne službyod 23. 3. 2019
- 2Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 23. 3. 2019
- 3Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 23. 3. 2019
- 4Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 23. 3. 2019
- 5Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 23. 3. 2019
- 6Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 23. 3. 2019
- 7Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 23. 3. 2019
- 8Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 23. 3. 2019
- 9Prenájom hnuteľných vecíod 23. 3. 2019
- 10Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 23. 3. 2019
- 11Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 23. 3. 2019
- 12Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 23. 3. 2019
- 13Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 23. 3. 2019
- 14Vedenie účtovníctvaod 23. 3. 2019
- 15Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 23. 3. 2019
- 16Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 23. 3. 2019
- 17Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 23. 3. 2019
- 18Výroba nápojovod 23. 3. 2019
- 19Textilná výrobaod 23. 3. 2019
- 20Odevná výrobaod 23. 3. 2019
- 21Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 23. 3. 2019
- 22Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 23. 3. 2019
- 23Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálovod 23. 3. 2019
- 24Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 23. 3. 2019
- 25Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 23. 3. 2019
- 26Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 23. 3. 2019
- 27Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úpravaod 23. 3. 2019
- 28Keramická výrobaod 23. 3. 2019
- 29Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 23. 3. 2019
- 30Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 23. 3. 2019
- 31Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 23. 3. 2019
- 32Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 23. 3. 2019
- 33Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 23. 3. 2019
- 34Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 23. 3. 2019
- 35Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 23. 3. 2019
- 36Prípravné práce k realizácii stavbyod 23. 3. 2019
- 37Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 23. 3. 2019
- 38Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 23. 3. 2019
- 39Sťahovacie službyod 23. 3. 2019
- 40Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 23. 3. 2019
- 41Prevádzkovanie úschovníod 23. 3. 2019
- 42Kuriérske službyod 23. 3. 2019
- 43Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 23. 3. 2019
- 44Prevádzkovanie výdajne stravyod 23. 3. 2019
- 45Faktoring a forfaitingod 23. 3. 2019
- 46Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 23. 3. 2019
- 47Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 23. 3. 2019
- 48Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 23. 3. 2019
- 49Služby požičovníod 23. 3. 2019
- 50Čistiace a upratovacie službyod 23. 3. 2019
- 51Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 23. 3. 2019
- 52Poskytovanie sociálnych služiebod 23. 3. 2019
- 53Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 23. 3. 2019
- 54Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 23. 3. 2019
- 55Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 23. 3. 2019
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/52231739
- RÚZ ID
- 1837015
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 23. 3. 2019Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat640 811 EUR · rok 2020
- 25. 5. 2020Registrácia platcu DPHSK2120967695
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna