ŠULI 2 s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 30 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 82/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (18 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 30. 3. 2019
- Sídlo
- Galaktická 3225/8, 82102, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža13,2 %
- ROA (návratnosť aktív)12,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)25,9 %
- Zadlženosť52 %
- Kapitálová primeranosť48,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 11.20netIncome: 2 027revenue: 18 095prevNetIncome: 801.00
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 48.37equity: 7 829assets: 16 187
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 51.63equity: 7 829assets: 16 187
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 501.58revenueYoY: 29.99validHistoryYears: 3.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 13.17netMargin: 11.20ebitda: 2 384revenue: 18 095
Altman Z''-Score2.48Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.95 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.30 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.84 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.98 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 12.52 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 12.52 % vs. predchádzajúce 49.38 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 51.63 % vs. predchádzajúce 8.75 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.12× vs. predchádzajúce 8.58×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 11.20 % vs. predchádzajúca 5.75 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 48.37 % vs. predchádzajúca 91.25 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 18095 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 6 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 30 % na 18 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 11.2 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 48 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
ROA 12.5 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 18 tis. € | 14 tis. € | +30,0 % |
| EBITDA | 2 tis. € | 944 € | +152,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | 850 € | +152,5 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 801 € | +153,1 % |
| Aktíva | 16 tis. € | 2 tis. € | +898,0 % |
| Vlastné imanie | 8 tis. € | 1 tis. € | +429,0 % |
- 30. 3. 2019Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie48.4%
- Cudzie zdroje51.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 18 tis. € | 16 tis. € | 8 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 14 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | 944 € | 801 € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 679 € | 679 € | — | 0 € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 679 € | 679 € | — | 0 € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 679 € | 679 € | — | 0 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 500 € | 679 € | 679 € | -4 tis. € | -4 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti30. 3. 2019
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena30. 3. 2019 → 12. 8. 2022
VTF production s. r. o.
- Zmena sídla30. 3. 2019 → 12. 8. 2022
Šustekova 3717/51, Bratislava - mestská časť Petržalka
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
Predmet podnikania
- 1Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 30. 3. 2019
- 2Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 30. 3. 2019
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 30. 3. 2019
- 4Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 30. 3. 2019
- 5Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 30. 3. 2019
- 6Administratívne službyod 30. 3. 2019
- 7Prenájom hnuteľných vecíod 30. 3. 2019
- 8Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 30. 3. 2019
- 9Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 30. 3. 2019
- 10Fotografické službyod 30. 3. 2019
- 11Poskytovanie služieb osobného charakteruod 30. 3. 2019
- 12Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 30. 3. 2019
- 13Dizajnérske činnostiod 30. 3. 2019
- 14Výroba bižutérie a suvenírovod 30. 3. 2019
- 15Textilná výrobaod 30. 3. 2019
- 16Odevná výrobaod 30. 3. 2019
- 17Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuviod 30. 3. 2019
- 18Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 30. 3. 2019
- 19Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 30. 3. 2019
- 20Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálovod 30. 3. 2019
- 21Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 30. 3. 2019
- 22Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úpravaod 30. 3. 2019
- 23Keramická výrobaod 30. 3. 2019
- 24Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 30. 3. 2019
- 25Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 30. 3. 2019
- 26Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 30. 3. 2019
- 27Sťahovacie službyod 30. 3. 2019
- 28Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 30. 3. 2019
- 29Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 30. 3. 2019
- 30Čistiace a upratovacie službyod 30. 3. 2019
- 31Vedenie účtovníctvaod 30. 3. 2019
- 32Informačná činnosťod 30. 3. 2019
- 33Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 30. 3. 2019
- 34Prípravné práce k realizácii stavbyod 30. 3. 2019
- 35Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 30. 3. 2019
- 36Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 30. 3. 2019
- 37Verejné obstarávanieod 30. 3. 2019
- 38Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 30. 3. 2019
- 39Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 30. 3. 2019
- 40Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 30. 3. 2019
- 41Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 30. 3. 2019
- 42Služby požičovníod 30. 3. 2019
- 43Výroba hračiek a hierod 30. 3. 2019
- 44Nákup, predaj alebo preprava zbraní a strelivaod 30. 3. 2019
- 45Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 30. 3. 2019
- 46Prevádzka malých plavidielod 30. 3. 2019
- 47Prevádzkovanie výdajne stravyod 30. 3. 2019
- 48Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 30. 3. 2019
- 49Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 30. 3. 2019
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/52260399
- RÚZ ID
- 1836276
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 30. 3. 2019Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat18 095 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 30. 3. 2019Zmena obchodného mena→ VTF production s. r. o.
- 30. 3. 2019Zmena sídlaŠustekova 3717/51, Bratislava - mestská časť Petržalka