Codekom s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 249 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 63/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (431 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 2. 4. 2019
- Sídlo
- Karpatské námestie 10A, 83106, Bratislava - mestská časť Rača
- EBITDA marža0,3 %
- ROA (návratnosť aktív)3,4 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)3,4 %
- Zadlženosť2 %
- Kapitálová primeranosť97,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.196netIncome: 847.00revenue: 431 201prevNetIncome: 723.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 97.55equity: 24 570assets: 25 187
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 2.45equity: 24 570assets: 25 187
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 249.06validHistoryYears: 2.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.269netMargin: 0.196ebitda: 1 159revenue: 431 201
Altman Z''-Score44.20Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.92 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.20 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.26 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 41.81 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 3.36 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 3.36 % vs. predchádzajúce 8.65 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 2.45 % vs. predchádzajúce 7.58 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 17.12× vs. predchádzajúce 14.78×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.20 % vs. predchádzajúca 0.59 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 97.55 % vs. predchádzajúca 92.42 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +249 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 249 % na 431 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.2 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 98 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 249 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2020 | 2019 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 431 tis. € | 124 tis. € | +249,1 % |
| EBITDA | 1 tis. € | 921 € | +25,8 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 1 tis. € | 829 € | +25,8 % |
| Čistý zisk | 847 € | 723 € | +17,2 % |
| Aktíva | 25 tis. € | 8 tis. € | +201,4 % |
| Vlastné imanie | 25 tis. € | 8 tis. € | +218,1 % |
- 2. 4. 2019Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2020Štruktúra financovania
- Vlastné imanie97.6%
- Cudzie zdroje2.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020aktuálny | Riadna | 431 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € | 1 tis. € | 847 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 124 tis. € | 8 tis. € | 8 tis. € | 921 € | 723 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena obchodného mena13. 9. 2019 → 9. 3. 2022
SIA jobs company s.r.o.
- Založenie spoločnosti2. 4. 2019
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena2. 4. 2019 → 12. 9. 2019
KOMODOR s.r.o.
- Zmena sídla2. 4. 2019 → 9. 3. 2022
Schiffelova 1403/1, Holíč
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2020aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/52297021
- RÚZ ID
- 1834271
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 2. 4. 2019Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat431 201 EUR · rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 13. 9. 2019Zmena obchodného mena→ SIA jobs company s.r.o.
- 2. 4. 2019Zmena obchodného mena→ KOMODOR s.r.o.
- 2. 4. 2019Zmena sídlaSchiffelova 1403/1, Holíč