Pepop s. r. o.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 89/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (208 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 29. 2. 2020
- Sídlo
- Miletičova 70, 82108, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža7,2 %
- ROA (návratnosť aktív)16,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)17,1 %
- Zadlženosť3 %
- Kapitálová primeranosť96,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 12.83netIncome: 26 671revenue: 207 935prevNetIncome: 26 913
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 96.57equity: 155 615assets: 161 147
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 3.43equity: 155 615assets: 161 147
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 86.74revenueYoY: —validHistoryYears: 3.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 7.24netMargin: 12.83ebitda: 15 052revenue: 207 935
Altman Z''-Score35.03Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.90 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 3.06 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.53 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 29.54 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 16.55 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 16.55 % vs. predchádzajúce 18.41 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 3.43 % vs. predchádzajúce 11.82 %.splnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 96.57 % vs. predchádzajúca 88.18 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 5 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby za 2024: 208 tis. €. Bez medziročného porovnania (chýbajú dáta za predchádzajúci rok).
- Pozitívne
Čistá marža 12.8 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 97 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 16.6 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 208 tis. € | — | — |
| EBITDA | 15 tis. € | 36 tis. € | −58,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 14 tis. € | 33 tis. € | −58,5 % |
| Čistý zisk | 27 tis. € | 27 tis. € | −0,9 % |
| Aktíva | 161 tis. € | 146 tis. € | +10,2 % |
| Vlastné imanie | 156 tis. € | 129 tis. € | +20,7 % |
- 29. 2. 2020Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie96.6%
- Cudzie zdroje3.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 208 tis. € | 161 tis. € | 156 tis. € | 15 tis. € | 27 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 146 tis. € | 129 tis. € | 36 tis. € | 27 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 102 tis. € | 102 tis. € | 34 tis. € | 25 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 235 tis. € | 117 tis. € | 64 tis. € | 64 tis. € | 51 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 60 tis. € | 76 tis. € | 71 tis. € | 26 tis. € | 22 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti29. 2. 2020
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/52836363
- RÚZ ID
- 1902539
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 29. 2. 2020Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2021Najvyšší zaznamenaný obrat234 655 EUR · rok 2021
- 15. 2. 2021Registrácia platcu DPHSK2121226294
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna