KANTAN International Marketing, s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Pokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 99 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 67/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (599 €), je zisková.
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža85,5 %
- ROA (návratnosť aktív)4,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)5,1 %
- Zadlženosť21 %
- Kapitálová primeranosť78,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 39.07netIncome: 234.00revenue: 599.00prevNetIncome: -1 164
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 78.70equity: 4 616assets: 5 865
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 21.30equity: 4 616assets: 5 865
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -84.30revenueYoY: -98.59validHistoryYears: 3.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 85.48netMargin: 39.07ebitda: 512.00revenue: 599.00
Altman Z''-Score5.72Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.55 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.21 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.50 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 3.88 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 3.99 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 3.99 % vs. predchádzajúce -8.67 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 21.30 % vs. predchádzajúce 67.36 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.10× vs. predchádzajúce 3.16×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 39.07 % vs. predchádzajúca -2.74 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 78.70 % vs. predchádzajúca 32.64 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 56 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- Mikrofirma (tržby 599 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 3 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 99 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 39.1 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.39 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 85.5 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 79 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2022 | 2021 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 599 € | 42 tis. € | −98,6 % |
| EBITDA | 512 € | -866 € | +159,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 461 € | -779 € | +159,1 % |
| Čistý zisk | 234 € | -1 tis. € | +120,1 % |
| Aktíva | 6 tis. € | 13 tis. € | −56,3 % |
| Vlastné imanie | 5 tis. € | 4 tis. € | +5,3 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 18. 1. 2020
- Sídlo
- Karpatské námestie 10, 83106, Bratislava - mestská časť Rača
- Štatutárny orgán
- —
- 18. 1. 2020Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra financovania
- Vlastné imanie78.7%
- Cudzie zdroje21.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022aktuálny | Riadna | 599 € | 6 tis. € | 5 tis. € | 512 € | 234 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 42 tis. € | 13 tis. € | 4 tis. € | -866 € | -1 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 24 tis. € | 17 tis. € | 6 tis. € | 651 € | 547 € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti18. 1. 2020
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2022aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/52872319
- RÚZ ID
- 1891525
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 18. 1. 2020Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2021Najvyšší zaznamenaný obrat42 405 EUR · rok 2021
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna