TRI SESTRY s. r. o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +8.0 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 64/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje tržby (398 tis. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 28. 1. 2020
- Sídlo
- Kpt. Nálepku 514/13, 03301, Liptovský Hrádok
- EBITDA marža10,2 %
- ROA (návratnosť aktív)13,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)58,9 %
- Zadlženosť76 %
- Kapitálová primeranosť23,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 5.55netIncome: 22 098revenue: 398 450prevNetIncome: 933.00
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 23.58equity: 37 504assets: 159 020
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 76.42equity: 37 504assets: 159 020
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 123.53revenueYoY: 8.04validHistoryYears: 5.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 10.21netMargin: 5.55ebitda: 40 666revenue: 398 450
Altman Z''-Score2.95Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.46 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.70 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.46 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.32 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 13.90 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 13.90 % vs. predchádzajúce 0.75 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 76.42 % vs. predchádzajúce 87.57 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.51× vs. predchádzajúce 2.98×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 5.55 % vs. predchádzajúca 0.25 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 23.58 % vs. predchádzajúca 12.43 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 5 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 8 % na 398 tis. € — stabilný organický rast.
- Pozitívne
Čistá marža 5.5 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 24 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Pozitívne
ROA 13.9 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 398 tis. € | 369 tis. € | +8,0 % |
| EBITDA | 41 tis. € | 10 tis. € | +321,8 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 37 tis. € | 9 tis. € | +321,8 % |
| Čistý zisk | 22 tis. € | 933 € | +23× |
| Aktíva | 159 tis. € | 124 tis. € | +28,3 % |
| Vlastné imanie | 38 tis. € | 15 tis. € | +143,4 % |
- 28. 1. 2020Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie23.6%
- Cudzie zdroje76.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 398 tis. € | 159 tis. € | 38 tis. € | 41 tis. € | 22 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 369 tis. € | 124 tis. € | 15 tis. € | 10 tis. € | 933 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 276 tis. € | 109 tis. € | 17 tis. € | 26 tis. € | 15 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 107 tis. € | 55 tis. € | 3 tis. € | -4 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 16 tis. € | 14 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti28. 1. 2020
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 28. 1. 2020
- 2Prenájom hnuteľných vecíod 28. 1. 2020
- 3Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 28. 1. 2020
- 4Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 28. 1. 2020
- 5Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 28. 1. 2020
- 6Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 28. 1. 2020
- 7Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 28. 1. 2020
- 8Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 28. 1. 2020
- 9Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému užívateľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 28. 1. 2020
- 10Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 28. 1. 2020
- 11Administratívne službyod 28. 1. 2020
- 12Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 28. 1. 2020
- 13Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 28. 1. 2020
- 14Čistiace a upratovacie službyod 28. 1. 2020
- 15Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 28. 1. 2020
- 16Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorovod 28. 1. 2020
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/52891470
- RÚZ ID
- 1888723
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 28. 1. 2020Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat398 450 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 11. 11. 2020Registrácia platcu DPHSK2121175705