Rybársky spolok Hul, s. r. o.
aktívnaKľúčové insighty
Záporné vlastné imanie
Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.
Skóre 43/100
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
Firma dosahuje malé tržby (1 tis. €), je zisková a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
- EBITDA marža55,3 %
- ROA (návratnosť aktív)53,4 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť301 %
- Kapitálová primeranosť-201,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 26.15netIncome: 381.00revenue: 1 457prevNetIncome: -1 817
Kapitál0 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: -200.98equity: -1 433assets: 713.00
Zadlženosť0 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 300.98equity: -1 433assets: 713.00
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: —validHistoryYears: 2.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 55.25netMargin: 26.15ebitda: 805.00revenue: 1 457
Altman Z''-Score-27.62Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | -3.96 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -29.41 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 6.45 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | -0.70 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 53.44 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 53.44 % vs. predchádzajúce -142.73 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 300.98 % vs. predchádzajúce 242.50 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -200.98 % vs. predchádzajúca -142.50 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 44 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- Mikrofirma (tržby 1457 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 6 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
- Info
Tržby za 2025: 1457 €. Bez medziročného porovnania (chýbajú dáta za predchádzajúci rok).
- Pozitívne
Čistá marža 26.1 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.26 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 55.3 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Riziko
Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1 tis. € | — | — |
| EBITDA | 805 € | -1 tis. € | +158,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 725 € | -1 tis. € | +158,0 % |
| Čistý zisk | 381 € | -2 tis. € | +121,0 % |
| Aktíva | 713 € | 1 tis. € | −44,0 % |
| Vlastné imanie | -1 tis. € | -2 tis. € | +21,0 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 23. 9. 2020
- Sídlo
- Hul č. 84, 94144, Hul
- Štatutárny orgán
- 2 2 osoby (po prihlásení)
- 23. 9. 2020Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Cudzie zdroje
- 2.1 tis. €
- Aktíva spolu
- 713 €
- Vlastné imanie
- −1.4 tis. €
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 1 tis. € | 713 € | -1 tis. € | 805 € | 381 € | EUR |
| 2024 | Riadna | — | 1 tis. € | -2 tis. € | -1 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 3 tis. € | 4 € | -2 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 3 tis. € | 2 tis. € | -887 € | -971 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 6 € | 2 tis. € | 3 tis. € | -2 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | — | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti23. 9. 2020
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
Predmet podnikania
- 1Podnikanie na ostatných vodných plochách v osobitnom režimeod 21. 4. 2021
- 2Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 23. 9. 2020
- 3Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 23. 9. 2020
- 4Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 23. 9. 2020
- 5Poskytovanie služieb v rybárstveod 23. 9. 2020
- 6Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 23. 9. 2020
- 7Výroba potravinárskych výrobkovod 23. 9. 2020
- 8Výroba kŕmnych zmesíod 23. 9. 2020
- 9Výroba nápojovod 23. 9. 2020
- 10Textilná výrobaod 23. 9. 2020
- 11Odevná výrobaod 23. 9. 2020
- 12Spracovanie kožeod 23. 9. 2020
- 13Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuviod 23. 9. 2020
- 14Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 23. 9. 2020
- 15Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 23. 9. 2020
- 16Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálovod 23. 9. 2020
- 17Výroba koksu a rafinovaných produktovod 23. 9. 2020
- 18Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálovod 23. 9. 2020
- 19Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktovod 23. 9. 2020
- 20Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 23. 9. 2020
- 21Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úpravaod 23. 9. 2020
- 22Keramická výrobaod 23. 9. 2020
- 23Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 23. 9. 2020
- 24Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltuod 23. 9. 2020
- 25Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 23. 9. 2020
- 26Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 23. 9. 2020
- 27Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 23. 9. 2020
- 28Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 23. 9. 2020
- 29Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 23. 9. 2020
- 30Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 23. 9. 2020
- 31Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 23. 9. 2020
- 32Výroba bižutérie a suvenírovod 23. 9. 2020
- 33Výroba hudobných nástrojovod 23. 9. 2020
- 34Výroba hračiek a hierod 23. 9. 2020
- 35Výroba metiel, kief a maliarskeho náradiaod 23. 9. 2020
- 36Výroba sviečok a tieniacej technikyod 23. 9. 2020
- 37Výroba zdravotníckych pomôcokod 23. 9. 2020
- 38Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 23. 9. 2020
- 39Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 23. 9. 2020
- 40Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 23. 9. 2020
- 41Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 23. 9. 2020
- 42Prípravné práce k realizácii stavbyod 23. 9. 2020
- 43Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 23. 9. 2020
- 44Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 23. 9. 2020
- 45Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 23. 9. 2020
- 46Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 23. 9. 2020
- 47Nákup, predaj alebo preprava zbraní a strelivaod 23. 9. 2020
- 48Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 23. 9. 2020
- 49Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 23. 9. 2020
- 50Sťahovacie službyod 23. 9. 2020
- 51Prevádzka malých plavidielod 23. 9. 2020
- 52Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 23. 9. 2020
- 53Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a strelivaod 23. 9. 2020
- 54Prevádzkovanie úschovníod 23. 9. 2020
- 55Kuriérske službyod 23. 9. 2020
- 56Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 23. 9. 2020
- 57Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 23. 9. 2020
- 58Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 23. 9. 2020
- 59Prevádzkovanie výdajne stravyod 23. 9. 2020
- 60Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 23. 9. 2020
- 61Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 23. 9. 2020
- 62Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 23. 9. 2020
- 63Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 23. 9. 2020
- 64Finančný lízingod 23. 9. 2020
- 65Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 23. 9. 2020
- 66Záložneod 23. 9. 2020
- 67Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 23. 9. 2020
- 68Faktoring a forfaitingod 23. 9. 2020
- 69Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhuod 23. 9. 2020
- 70Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 23. 9. 2020
- 71Vedenie účtovníctvaod 23. 9. 2020
- 72Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 23. 9. 2020
- 73Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 23. 9. 2020
- 74Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzkyod 23. 9. 2020
- 75Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 23. 9. 2020
- 76Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 23. 9. 2020
- 77Zadávanie klinického skúšania liečivod 23. 9. 2020
- 78Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 23. 9. 2020
- 79Dizajnérske činnostiod 23. 9. 2020
- 80Fotografické službyod 23. 9. 2020
- 81Špecialista na prevenciu závažných priemyselných haváriíod 23. 9. 2020
- 82Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 23. 9. 2020
- 83Služby požičovníod 23. 9. 2020
- 84Prenájom hnuteľných vecíod 23. 9. 2020
- 85Informačná činnosťod 23. 9. 2020
- 86Čistiace a upratovacie službyod 23. 9. 2020
- 87Administratívne službyod 23. 9. 2020
- 88Verejné obstarávanieod 23. 9. 2020
- 89Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníod 23. 9. 2020
- 90Prevádzkovanie jaslíod 23. 9. 2020
- 91Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 23. 9. 2020
- 92Chov vybraných druhov zvieratod 23. 9. 2020
- 93Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 23. 9. 2020
- 94Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a audituod 23. 9. 2020
- 95Prevádzkovanie vodnej záchrannej službyod 23. 9. 2020
- 96Poskytovanie sociálnych služiebod 23. 9. 2020
- 97Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 23. 9. 2020
- 98Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 23. 9. 2020
- 99Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 23. 9. 2020
- 100Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 23. 9. 2020
- 101Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 23. 9. 2020
- 102Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 23. 9. 2020
- 103Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 23. 9. 2020
- 104Poskytovanie služieb osobného charakteruod 23. 9. 2020
- 105Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 23. 9. 2020
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53261500
- RÚZ ID
- 1939072
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 23. 9. 2020Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat1 457 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna