KVR Development s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 29 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 67/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (8 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 21. 1. 2021
- Sídlo
- Košická 52/A, 82108, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža8,0 %
- ROA (návratnosť aktív)2,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)2,9 %
- Zadlženosť5 %
- Kapitálová primeranosť94,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 2.33netIncome: 175.00revenue: 7 500prevNetIncome: -683.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 94.61equity: 5 969assets: 6 309
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 5.39equity: 5 969assets: 6 309
Rast6 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -4.44revenueYoY: 29.31validHistoryYears: 3.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 7.99netMargin: 2.33ebitda: 599.00revenue: 7 500
Altman Z''-Score21.34Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.86 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.50 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.54 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 18.43 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.77 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.77 % vs. predchádzajúce -11.79 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 5.39 % vs. predchádzajúce 0.00 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.19× vs. predchádzajúce 1.00×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.33 % vs. predchádzajúca -11.78 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 94.61 % vs. predchádzajúca 100.00 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 7500 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 29 % na 7500 €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 2.3 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 95 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 8 tis. € | 6 tis. € | +29,3 % |
| EBITDA | 599 € | -594 € | +200,8 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 539 € | -535 € | +200,8 % |
| Čistý zisk | 175 € | -683 € | +125,6 % |
| Aktíva | 6 tis. € | 6 tis. € | +8,9 % |
| Vlastné imanie | 6 tis. € | 6 tis. € | +3,0 % |
- 21. 1. 2021Založenie spoločnosti
- 20. 5. 2025Registrácia platcu DPH
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie94.6%
- Cudzie zdroje5.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 8 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 599 € | 175 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 6 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | -594 € | -683 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 8 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | 0 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 1 osobou a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena obchodného mena23. 2. 2022 → 9. 6. 2025
Hydroscript, s.r.o.
- Zmena sídla23. 2. 2022 → 9. 6. 2025
Zhorínska 27, Bratislava - mestská časť Lamač
- Založenie spoločnosti21. 1. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena21. 1. 2021 → 22. 2. 2022
CREST & WOLF ADVISORY, s.r.o.
- Zmena sídla21. 1. 2021 → 22. 2. 2022
Dobrovského 2200/2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 10. 6. 2025
- 2Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 10. 6. 2025
- 3Prípravné práce k realizácii stavbyod 10. 6. 2025
- 4Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 10. 6. 2025
- 5Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 10. 6. 2025
- 6Poskytovanie služieb osobného charakteruod 10. 6. 2025
- 7Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 21. 1. 2021
- 8Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 21. 1. 2021
- 9Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 21. 1. 2021
- 10Čistiace a upratovacie službyod 21. 1. 2021
- 11Prenájom hnuteľných vecíod 21. 1. 2021
- 12Administratívne službyod 21. 1. 2021
- 13Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 21. 1. 2021
- 14Kuriérske službyod 21. 1. 2021
- 15Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 21. 1. 2021
- 16Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 21. 1. 2021
- 17Dizajnérske činnostiod 21. 1. 2021
- 18Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 21. 1. 2021
- 19Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 21. 1. 2021
- 20Prevádzkovanie výdajne stravyod 21. 1. 2021
- 21Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 21. 1. 2021
- 22Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 21. 1. 2021
- 23Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 21. 1. 2021
- 24Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 21. 1. 2021
- 25Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 21. 1. 2021
- 26Fotografické službyod 21. 1. 2021
- 27Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 21. 1. 2021
- 28Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 21. 1. 2021
- 29Vedenie účtovníctvaod 21. 1. 2021
- 30Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 21. 1. 2021
- 31Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 21. 1. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53524993
- RÚZ ID
- 1961400
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 21. 1. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 20. 5. 2025Registrácia platcu DPHSK2121400017
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat8 213 EUR · rok 2022
- 23. 2. 2022Zmena obchodného mena→ Hydroscript, s.r.o.
- 23. 2. 2022Zmena sídlaZhorínska 27, Bratislava - mestská časť Lamač
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 21. 1. 2021Zmena obchodného mena→ CREST & WOLF ADVISORY, s.r.o.
- 21. 1. 2021Zmena sídlaDobrovského 2200/2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto