Hei-San s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 92 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 51/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (2,8 mil. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 3. 3. 2021
- Sídlo
- Na starej hradskej 40/29, 01003, Žilina
- EBITDA marža0,3 %
- ROA (návratnosť aktív)2,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)3,4 %
- Zadlženosť38 %
- Kapitálová primeranosť62,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.150netIncome: 4 226revenue: 2 810 027prevNetIncome: 38 779
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 62.13equity: 123 549assets: 198 841
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 37.87equity: 123 549assets: 198 841
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 58.71revenueYoY: 91.94validHistoryYears: 4.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.304netMargin: 0.150ebitda: 8 555revenue: 2 810 027
Altman Z''-Score5.30Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.22 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.11 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.25 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.72 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.13 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.13 % vs. predchádzajúce 10.51 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 37.87 % vs. predchádzajúce 64.27 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 14.13× vs. predchádzajúce 3.97×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.15 % vs. predchádzajúca 2.65 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 62.13 % vs. predchádzajúca 35.73 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 46 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 92 % na 2.8 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.2 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 62 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Upozornenie
Tržby rastú (+92 %), ale aktíva klesajú (-46 %). Firma môže podinvestovávať — rast nemusí byť udržateľný.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 2,8 mil. € | 1,5 mil. € | +91,9 % |
| EBITDA | 9 tis. € | 49 tis. € | −82,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 8 tis. € | 45 tis. € | −82,7 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | 39 tis. € | −89,1 % |
| Aktíva | 199 tis. € | 369 tis. € | −46,1 % |
| Vlastné imanie | 124 tis. € | 132 tis. € | −6,3 % |
- 3. 3. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie62.1%
- Cudzie zdroje37.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 2,8 mil. € | 199 tis. € | 124 tis. € | 9 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 1,5 mil. € | 369 tis. € | 132 tis. € | 49 tis. € | 39 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 3,1 mil. € | 192 tis. € | 93 tis. € | 95 tis. € | 73 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 703 tis. € | 281 tis. € | 20 tis. € | 19 tis. € | 12 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti3. 3. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena3. 3. 2021 → 18. 2. 2025
ZPJ GROUP s. r. o.
- Zmena sídla3. 3. 2021 → 18. 2. 2025
Na Rybník 298/13, Teplička nad Váhom
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 3. 3. 2021
- 2Prípravné práce k realizácii stavbyod 3. 3. 2021
- 3Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 3. 3. 2021
- 4Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 3. 3. 2021
- 5Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 3. 3. 2021
- 6Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 3. 3. 2021
- 7Administratívne službyod 3. 3. 2021
- 8Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 3. 3. 2021
- 9Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 3. 3. 2021
- 10Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 3. 3. 2021
- 11Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 3. 3. 2021
- 12Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 3. 3. 2021
- 13Kuriérske službyod 3. 3. 2021
- 14Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 3. 3. 2021
- 15Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 3. 3. 2021
- 16Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 3. 3. 2021
- 17Vedenie účtovníctvaod 3. 3. 2021
- 18Prenájom hnuteľných vecíod 3. 3. 2021
- 19Čistiace a upratovacie službyod 3. 3. 2021
- 20Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 3. 3. 2021
- 21Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 3. 3. 2021
- 22Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 3. 3. 2021
- 23Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvood 3. 3. 2021
- 24Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 3. 3. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53589025
- RÚZ ID
- 1975481
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 3. 3. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat3 124 288 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 1. 6. 2021Registrácia platcu DPHSK2121429189
- 3. 3. 2021Zmena obchodného mena→ ZPJ GROUP s. r. o.
- 3. 3. 2021Zmena sídlaNa Rybník 298/13, Teplička nad Váhom