JOBS PRO, s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +9.8 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 66/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (3,2 mil. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 23. 2. 2021
- Sídlo
- Senný trh 3116/7, 94501, Komárno
- EBITDA marža3,0 %
- ROA (návratnosť aktív)8,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)13,0 %
- Zadlženosť33 %
- Kapitálová primeranosť67,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 2.04netIncome: 64 915revenue: 3 184 420prevNetIncome: 42 964
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 66.95equity: 500 680assets: 747 821
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 33.05equity: 500 680assets: 747 821
Rast14 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 9.80validHistoryYears: 2.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 2.97netMargin: 2.04ebitda: 94 593revenue: 3 184 420
Altman Z''-Score4.82Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.32 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.66 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.72 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 2.13 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 8.68 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 8.68 % vs. predchádzajúce 4.90 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 33.05 % vs. predchádzajúce 50.35 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 4.26× vs. predchádzajúce 3.30×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.04 % vs. predchádzajúca 1.48 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 66.95 % vs. predchádzajúca 49.65 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 5 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 10 % na 3.2 mil. € — stabilný organický rast.
- Info
Čistá marža len 2.0 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 67 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 3,2 mil. € | 2,9 mil. € | +9,8 % |
| EBITDA | 95 tis. € | 58 tis. € | +64,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 85 tis. € | 52 tis. € | +64,2 % |
| Čistý zisk | 65 tis. € | 43 tis. € | +51,1 % |
| Aktíva | 748 tis. € | 878 tis. € | −14,8 % |
| Vlastné imanie | 501 tis. € | 436 tis. € | +14,9 % |
- 23. 2. 2021Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie67.0%
- Cudzie zdroje33.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 3,2 mil. € | 748 tis. € | 501 tis. € | 95 tis. € | 65 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 2,9 mil. € | 878 tis. € | 436 tis. € | 58 tis. € | 43 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 488 tis. € | 73 tis. € | 36 tis. € | 26 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 196 tis. € | 47 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 36 tis. € | 32 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti23. 2. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena23. 2. 2021 → 26. 3. 2021
GERMIL PRO, s.r.o.
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvood 29. 4. 2025
- 2Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 29. 4. 2025
- 3Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 3. 7. 2024
- 4Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 8. 10. 2022
- 5Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 8. 10. 2022
- 6Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agentaod 27. 3. 2021
- 7Služby požičovníod 23. 2. 2021
- 8Prenájom hnuteľných vecíod 23. 2. 2021
- 9Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 23. 2. 2021
- 10Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 23. 2. 2021
- 11Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 23. 2. 2021
- 12Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 23. 2. 2021
- 13Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 23. 2. 2021
- 14Prípravné práce k realizácii stavbyod 23. 2. 2021
- 15Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 23. 2. 2021
- 16Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 23. 2. 2021
- 17Čistiace a upratovacie službyod 23. 2. 2021
- 18Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 23. 2. 2021
- 19Administratívne službyod 23. 2. 2021
- 20Vedenie účtovníctvaod 23. 2. 2021
- 21Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 23. 2. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53603907
- RÚZ ID
- 1970940
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 23. 2. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat3 184 420 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 1. 1. 2022Registrácia platcu DPHSK2121424096
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 23. 2. 2021Zmena obchodného mena→ GERMIL PRO, s.r.o.